Kripto Yatırımcıları Daha Çekici ve Daha Akıllı, NFT Profilleri Çekici Değil – Öne Çıkan Bitcoin Haberleri

Cryptovantage tarafınca meydana getirilen son ankete nazaran, kripto para yatırımcıları, yatırımcı olmayanlara nazaran daha çekici, daha akıllı ve daha varlıklı olarak algılanıyor. Dörtte üçünden birazcık fazlası, flört uygulaması profillerinde kriptodan bahsederse birisiyle çıkma ihtimalinin yüksek bulunduğunu söylemiş oldu. Bununla beraber, ankete katılan kripto yatırımcılarının ortalama %69’u, bir kripto para birimine yatırım yaptıkları için bir ilişkilerinin sona erdiğini itiraf etti.

Kripto Yatırımcıları, Yatırımcı Olmayanlardan Daha Pozitif yönde Algılandı

Kripto para birimine yatırım yapmanın bir kişiyi çekici kılıp kılmadığını belirlemeye çalışan yeni bir anket, kripto yatırımcılarının “yatırımcı olmayanlardan daha çekici, daha akıllı ve daha varlıklı olarak görüldüğünü” ortaya çıkardı. 1.002 Amerikalı ile görüşülen anket bulgularına nazaran, hanım düşünür kripto yatırımcılarının %50’si yatırımcı olmayanlara nazaran daha çekici.

Ortalama %46’sı kripto yatırımcılarının daha arzu edilir bulunduğunu düşünürken, %42’si daha akıllı olduklarını düşünüyor. %34’ü kripto yatırımcılarını yatırımcı olmayanlardan daha varlıklı olarak algılıyor. Ayrıca, adam düşünürlerin %40’ı kripto yatırımcıları, yatırımcı olmayanlardan daha akıllı.

Fotoğraf: Kriptovantage

Flört uygulaması profillerinde kripto kullanan bir kişiyle çıkmayı düşünüp düşünmedikleri mevzusunda, “üçte üçünden fazlası, flört uygulamasında kripto yatırımcısı olduğundan bahseden birine doğru yöneldi ve %55’i devam etme olasılıklarının daha yüksek bulunduğunu söylemiş oldu.” bir tarih ya da kriptoya yatırım meydana getiren biriyle buluş.”

Bir tarihte kripto para biriminin ödeme yapmış olup yapmadığı sorulduğunda, yorumların %37’si kripto parayla ödeme yaptıklarını söylemiş oldu. %31’i kriptoyla ödeme yapanın ortakları bulunduğunu söylerken, %13’ü her ikisinin de kriptoyla ödediğini söylemiş oldu.

Anket neticeleri hakkında yorum meydana getiren Cryptovantage şunları söylemiş oldu:

Anket sonuçlarımız ek olarak kripto yatırımcılarının flört uygulamalarında ötekilerden daha çok eşleşme elde edebileceğini gösteriyor: İnsanların ortalama %76’sı, birinin flört profilinde kripto yatırımcısı bulunduğunu belirtiyorsa sağa kaydırmaya daha eğilimli olduklarını söylemiş oldu. Kendini LGBTQ olarak tanımlayan kişilerin bu yarışmacıları sağa kaydırma olasılığı on kat daha fazlayken, heteroseksüel kişilerin aynı şeyi yapma olasılığı altı kat daha fazlaydı.

NFT Profilleri Çekici Değil

Bununla beraber, bazı anketlerin onaylayacağı şeklinde, birinin flört profilinde yalnız kriptodan anlatmak de fena oyuncuları çekebilir. Mesela, yorumların neredeyse %60’ı bir flört uygulamasında bir kripto dolandırıcısı tarafınca hedef alındığını iddia etti.

Fotoğraf: Kriptovantage

Fungible token (NFT) üstünde meydana getirilen ankette, “bayanların NFT profili olan birini takipten çıkma olasılığının erkeklere nazaran neredeyse iki kat daha çok olduğu” tespit edildi. Dört hanımdan biri, NFT profil resmi olan biriyle çıkmayacağını söylemiş oldu.

Ayrıca, anket ek olarak kripto para birimi yatırımlarının bazı ilişkiler üstünde bir tesiri bulunduğunu ve kripto para birimi düşüşlerinden sonrasında ortaklar içinde kavgaların yaygın bulunduğunu doğrulayanların %52’si ile buldu. Ortalama %44’ü, partnerlerinin kriptoya yatırım halletmeye takıntılı bulunduğunu söylemiş oldu. Genel olarak, “kripto yatırımcılarının %69’unun bir kripto para yatırımı üstünden bir ilişkisi sonlandı.”

Bu öykü hakkında düşüncelerin neler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bizlere bildirin.

Terence Zimwara

Terence Zimwara, Zimbabwe ödüllü bir gazeteci, yazar ve yazardır. Bazı Afrika ülkelerinin ekonomik sorunları ve dijital para birimlerinin Afrikalılara iyi mi bir kaçış yolu sağlayabildiği hakkında kapsamlı yazılar yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir