Kyle Roche, video sızıntısından sonrasında derslik eylemi uygulamasından çekilmek için dosyalar

Crypto Leaks tarafınca meydana getirilen işlemin arkasından, yüksek profilli kripto avukatı Kyle Roche, birkaç kripto toplu davasında avukat olarak geri çekilmek için başvuruda bulunmuş oldu.

31 Ağustos’ta gösterilen bir takım mahkeme kaydına nazaran, Roche’un Roche Freedman’ın toplu dava uygulamasına “artık dahil olmadığı” anlaşılmaktadır.

Hukuk şirketi ek olarak, Tron ve Global Trading’in dahil olduğu toplu davalarda avukat olarak Roche’u geri çekmek için başvuruda bulunmuş oldu.

vay. Tartışmalı bir gizli saklı videonun mevzusu olduktan birkaç gün sonrasında @KyleWRoche, Tether/Bitfinex davası için avukatlıktan çekildi. Bu dosyalama, artık şirketinin toplu dava uygulamasının bir parçası olmadığını söylüyor. pic.twitter.com/ihrT41h9DQ

— JacobSilverman.shill (@SilvermanJacob) 31 Ağustos 2022

Kripto para hukuk şirketi Roche Freedman, Tether ve Bitfinex Crypto varlık davasında avukat olarak çekilme hareketinde, “Roche, “Tavsiye edilen Sınıfın avukatlarından biri olarak çekilecek” ve “Bay. Roche artık RF’nin toplu dava uygulamasına dahil değil.”

Önergeler, Roche olmadan da devam edebileceklerinden, argümanların tamamen bırakılacağı anlamına gelmiyor.

Roche’un davadan çekilmesi, Roche’un Ava Labs ile ilişkisini ifşa etmiş olduğu iddia edilen videoların ve ABD Birleşik Devletleri hukuk sistemi vasıtasıyla rakiplere “zarar vermek” için bir “gizli saklı antak kalma”nın yer almış olduğu yakın tarihindeki bir CryptoLeaks ifşasının devam eden serpintisinin ortasında gerçekleşti.

30 Ağustos’ta Roche, önceki bir davadan hoşnutsuz bir davalının girişimi bulunduğunu iddia ederek iddiaları reddeden bir bildiri yayınladı.

“Bu videolar, artık ICP Token’ın yaratıcısı Dominic Williams için çalıştığını ve firmamın kendisine karşı açmış olduğu yüksek profilli bir menkul kıymet dolandırıcılığı davasında davalı bulunduğunu bildiğim Christen Ager-Hanssen ile hususi toplantılar esnasında benim iznim olmadan kaydedildi.”

Ava Labs CEO’su Güvenilir Gün Sirer, Roche ile iddia edilen anlaşmayı “komplo teorisi saçmalığı” olarak nitelendirerek reddetti.

İhbarcılardan gelen bilgilere dayanarak soruşturma başlattığını ve kripto dünyasındaki saldırıları ve dolandırıcılıkları ifşa ettiğini iddia eden anonim bir internet sayfası olan Cryptoleaks, iddialarından geri adım atmadı.

İlgili: Ripple CEO’su Crypto Leaks hakkında yorum yapıyor, hukuk firmasını başkalarını hedef almak için finanse etmeyi reddediyor

Sızıntının derhal arkasından Roche’un davadan çekilmesi, nedene ilişkin spekülasyonlar görmüş oldu, sadece Roche Freedman’dan, geri çekilmesinin sebebi ve davalara devam edip etmeyecekleri mevzusunda hemen hemen bir doğrulama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir