LBank Borsası 2 Eylül 2022’de Town Yıldız’ı (TOWN) Listeleyecek – Basın açıklaması Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. INTERNET CITY, DUBAİ – Küresel bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, TownCoin’i (TOWN) 2 Eylül 2022’de listeleyecek. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için TOWN/USDT alım satım çifti resmi olarak saat 21:00’de alım satıma hazır olacak. (UTC+8) 2 Eylül 2022.

Gala Games tarafınca geliştirilen dünyanın ilk oyna ve kazan kent kurucusu olan Town Yıldız, oyuncuların oyun içi öğelere haiz olmalarını ve oynadıkları için ödüller kazanmalarını sağlar. Mahalli tokeni TownCoin (TOWN), 2 Eylül 2022’de saat 21:00’de (UTC+8) LBank Exchange’de listelenecektir.

Town Yıldız ile tanışın

Town Yıldız, Farmville 2, Words with Friends ve Zynga Poker’i yaratan aynı kişiler tarafınca geliştirilen rekabetçi bir çiftçilik oyunudur. Gala’nın Ethereum blok zincirini kullanan merkezi olmayan ağı üstüne inşa edilen Gala Games’in amiral gemisi oyunudur.

Town Yıldız’da oyuncular, oyun içinde kendilerine avantaj sağlamak için haiz oldukları NFT’leri oyun içinde kullanabilirler. Ek olarak, Town Yıldız Play-to-Earn’in (şimdi tamamlandı) ilk aşamasında, oyuncular günlük TOWN ödüllerinin kilidini açmak için günlük oyun zorluklarını tamamlayabildiler. Bu ödüllerin miktarı, oyuncunun haiz olduğu NFT’lerin miktarına ve nadirliğine nazaran belirlendi.

Town Yıldız Play-to-Earn’in ilk aşaması tamamlandı ve ekip (30 senelik sanayi emektarı Mark Skaggs liderliğindeki), oyunculara ve oyunculara hemen hemen açıklanmayan TOWN ödül dağıtım sistemi üstünde sıkı bir halde çalışıyor. NFT sahipleri. Bir sonraki aşama başlayana kadar TOWN hiç kimseye dağıtılmayacak, yalnız Town Yıldız mağazasından belirli oyun içi öğeleri satın almak için kullanılabilir.

Town Yıldız’da oyuncunun amacı, sınırı olan bir alanda mümkün olan en verimli ve üretken şehri inşa etmek için büyümek, toplamak ve zanaat yapmaktır. Her hafta, liderlik tablosundaki en iyi oyuncular, Gala Oyunları Ekosisteminin temel kripto para birimi olan GALA’da ödüller kazanıyor. Bir tek Mayıs 2022’de GALA’da en iyi binlerce oyuncuya 2 milyon dolar ödül verildi. Şu anda tertipli Town Yıldız yarışmaları yapılıyor ve ödüllere hak kazanmak için iyelik şartı yok.

ŞEHİR hakkında

TOWN, Gala Games tarafınca Town Yıldız için resmi ödül simgesi olarak oluşturulmuş bir simgedir. Bazı hususi NFT öğeleri yalnızca TOWN ile satın alınabilir ve TOWN’a haiz olan oyuncular, Gala Power ve Town Power benzer biçimde çeşitli oyun içi yükseltmelerin ve avantajların keyfini çıkarabilirler.

TOWN ERC-20 jetonunun toplam 1 milyar (doğrusu 1.000.000.000) jetonu vardır. 2 Eylül 2022’de saat 21:00’de (UTC+8) LBank Exchange’de listelenecektir.

TOWN hakkında daha çok informasyon edinin:

Town Yıldız Resmi Web Sitesi: https://townstar.com

ŞEHİR Sözleşme Adresi: https://etherscan.io/token/0x3Dd98C8A089dBCFF7e8FC8d4f532BD493501Ab7F

Ihtilaf: https://discord.gg/FGBqErAbZQ

Twitter: https://twitter.com/GoGalaGames / https://twitter.com/TownStarGame

Feysbuk: https://www.feysbuk.com/TownStarOfficial

YouTube: https://www.youtube.com/c/GalaGames

Gala Oyunları Hakkında

Gala Games, AAA kalitesinde oyunları Web3 hayatına getiren bir Web3 oyun şirketidir. Oyuncu tarafınca işletilen Düğüm ağları, ödüle dayalı oyun ekonomileri ve gerçek oyun içi eşya sahipliği ile Gala, dünyanın her yerindeki oyunculara güç veriyor. Gala.Oyunlar

LBank Hakkında

LBank, 2015 senesinde kurulmuş en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına hususi finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunmaktadır. Platform, dünya genelinde 210’dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya haizdir. LBank, kullananların fonlarının bütünlüğünü elde eden ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan son teknoloji büyüyen bir platformdur.

Şimdi Ticarete Başlayın: lbank.info

Topluluk ve Toplumsal Medya:

l Telgraf

l Twitter

lFacebook

Linkedin

l Instagram

lYouTube

İletişim bilgileri:

LBK Blockchain Co. sınırı olan

LBank Borsası

pazarlama@lbank.info

business@lbank.info

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com adresinden Medya ekibiyle iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir