LBank Borsası 9 Ağustos 2022’de Drive Crypto’yu (DRIVECRYPTO) Listeleyecek – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. INTERNET CITY, DUBAİ, 8 Ağustos 2022 – Küresel bir dijital varlık tecim platformu olan LBank Exchange, 9 Ağustos 2022’de Drive Crypto’yu (DRIVECRYPTO) listeleyecek. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için, DRIVECRYPTO/USDT tecim çifti resmi olarak 9 Ağustos 2022 saat 23:00’te (UTC+8) işlem görmeye hazır.

GameFi/SocialFi öğeleriyle Kazan-Kazan konsepti kullanılarak geliştirilen ilk web3 mobilite Uygulaması olan Drive Crypto (DRIVECRYPTO), kullananların benzersiz ve ender NFT otomobilleriyle sürerken kripto para kazanmalarını sağlar. Mahalli tokeni DRIVECRYPTO, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonuna ulaşmasına destek olmak için 9 Ağustos 2022’de saat 23:00’te (UTC+8) LBank Exchange’de listelenecek.

Drive Crypto Tanıtımı

Drive Crypto, GameFi/SocialFi toplayan Drive-to-Earn konseptine dayalı olarak geliştirilen ilk web3 mobilite Uygulamasıdır. Bir çok insan için temel bir günlük vazife çevresinde inşa edilmiştir: bir yerden başka bir yere gitmek için bir vasıta kullanmak. Hareketlilik ve işlevsel kazanç terimini etkin bir halde hayata geçiren ilk kripto alanı projesidir.

Kullanıcılar kendilerini, araçlarını sürerken kat ettikleri her KM’yi hesaplayan elektrikli araçlar ve elektrik gücü şeklinde NFT’lerle donatıyor. Bu etkinlik yardımıyla kullanıcılar, oyunda kullanılabilecek yada cüzdanlarına aktarılabilecek oyun içi para birimi kazanacaklar. Her NTF otomobili benzersiz ve nadirdir, zira yalnızca bir baskıdır ve aynı türden iki tane yoktur, bu yüzden büyük beğeni toplayabilirler.

Drive-to-Earn modundaki kazançlara ek olarak, NFT otomobilleri, Süratli ve Öfkeli seçimi bir yarışta öteki kullanıcılarla rekabet etmek için yarış oyun modunda da kullanılabilir ve yarışı kazandıktan sonrasında, ilk üç, DRIVECRYPTO ödülleri kazanın. Tüm NFT vasıta sahipleri bu NFT’leri ilk hususi ve otomobilin tek pazarı olan NFT-DriveStore’da satabilecekler. Küresel elçisi – eski bağımsız formül sürücüsü Alex Sperafico, NFT’lerini DriveStore’da yayınladı ve dakikalar içinde tükendi.

Drive Crypto ek olarak elektrikli vasıta şarj talebini karşılamak için lüzumlu altyapının inşasına katkıda bulunmayı hedefliyor. Karbon kredileri. Uzun vadeli bir web3 ekosistemi vesilesiyle çevresel zihniyeti değişiklik yapmak bir GameFi/SocialFi projesinin ötesine geçiyor. Kazanmak için Uygulama sürücüsünün genel kontrol indirmesi şu anda aslına bakarsan gerçekleşiyor, kullanıcılar bilgilerini DRIVECRYPTO internet sayfasında kolayca bulabilirler.

DRIVECRYPTO Simgesi Hakkında

DRIVECRYPTO, Drive Crypto ekosisteminin mahalli belirtecidir. BEP-20’ye dayalı olarak, toplam 1 milyar (kısaca 1.000.000.000) token arzına haizdir, bunların %7’si hususi satışa, %10’u genel satışa, %30’u Drive-to-Earn ödüllerine ayrılmıştır, %12’si şarj istasyonlarına, %2’si avantajlar kulübüne, %2’si hususi ödüllere, %12’si ekibe, %0,5’i likidite havuzuna, %15’i pazarlamaya, %0,5’i pazarlamaya, %’si airdrop için, %5’i LP yedek fonuna ve kalan %4’ü de stake için ayrılmıştır.

%2,5’i fazladan likidite için, %2,5’i geliştirme için, %2’si her alışta pazarlama için ve %4’ü her satışta kullanılmak suretiyle, her işlemde toplam %10 vergi, 2 %, yalnızca her satın alma işlemine yansıma içindir ve kalan %1, kullanılabilir jeton miktarını azaltarak yakılacaktır. Token yakma, teklifin %50’si yakılana kadar (500 milyon token) gerçekleşecektir. Bu yanık elde edildikten sonrasında başka yanıklar oluşmayacaktır.

DRIVECRYPTO jetonu 9 Ağustos 2022 saat 23:00’te (UTC+8) LBank Exchange’de listelenecek, Drive Crypto yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange’de DRIVECRYPTO jetonunu kolayca alıp satabilirler. DRIVECRYPTO tokeninin LBank Exchange’de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha çok dikkat çekmesine destek olacaktır.

DRIVECRYPTO Token hakkında daha çok informasyon edinin:

Resmi Web Sitesi: https://drivecrypto.io/en/

Telgraf: https://t.me/drivecrypto_official

Twitter: https://twitter.com/drive_crypto

Instagram: https://www.instagram.com/drivecrypto/

LBank Borsası Hakkında

2015 senesinde kurulan LBank Exchange, çeşitli kripto varlıkları için yenilikçi bir küresel tecim platformudur. LBank Exchange, kullanıcılarına güvenli kripto ticareti, hususi finansal türevler ve ustalaşmış varlık yönetimi hizmetleri sunar. Şu anda dünya genelinde 210’dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcısı olan en popüler ve güvenilir kripto tecim platformlarından biri haline geldi.

Şimdi Ticarete Başlayın: lbank.info

Topluluk ve Toplumsal Medya:

l Telgraf

l Twitter

lFacebook

Linkedin

l Instagram

lYouTube

İletişim bilgileri:

LBK Blockchain Co. sınırı olan

LBank Borsası

pazarlama@lbank.info

business@lbank.info

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir