LBank, Temmuz Ayında Dünya Çapında Bir Tabandan Eğitim Kampanyasına Devam Ediyor – Sponsorlu Bitcoin Haberleri

En iyi kripto para borsası LBank, dünyanın dört bir tarafındaki çeşitli topluluklarına hatırlamaları için bir Temmuz verdi. Bir takım etkinlikle tecim platformu, kullanıcıları için garip, etkileşimli ve en önemlisi eğitici olmasını sağlamış oldu.

Buna ek olarak, değişiklik, değişik bölgelerde daha azca talihli olanlara yardım eden birkaç hayırsever projeyi destekledi.

Ay etkinliklerle doluyken, LBank’ın yatırım kısmı olan LBank Labs, kuluçkaya yatacak yeni işletmeler belirlemek için yoğun bir halde çalışıyordu.

Ek olarak, tüm tomurcuklanan uzmanları kripto düzenlemelerini ve yeni nesil yenilikçi finansal çözümleri tartışmak suretiyle bir araya getiren ay sonu “Fintech Buluşması”na da ev sahipliği yapmış oldu.

İstisnasız, en büyük borsanın bu ayki küreselleşme ve içerme kampanyaları Hindistan, Türkiye, Pakistan, Endonezya, Nijerya, Kenya, Tunus ve öteki birçok bölgede hissedildi.

LBank Tarafınca Sunulan Dört Şehirli Hindistan Etkinliği: The LBank Show

Hindistan’da LBank Roadshow

LBank ekibini Delhi, Kalküta, Pune ve Mumbai’yi ziyaret etmeye götürmüş olan, eleştirel olarak övülen bir eğitim kripto para turu olan LBank Show en büyüleyici olanıydı.

Katılımcılar içinde iyi niyetli kripto eğitmenleri, analistler, hayranlar, kurucular ve Web3 alanında çalışan profesyoneller yer aldı.

Hepsinden önemlisi, etkinlik Encryptus, Azadi Records ve LBank Labs tarafınca ortaklaşa düzenlendi.

Ayrıca, Azadi Records’un sanatçıları, after party’lerde boğucu sesleriyle geceye renk kattı.

Buluşma esnasında insanoğlu blockchain ve kripto para dünyası hakkında daha çok informasyon edinme fırsatı buldular. Iştirakçilerin bir çok için mükemmel bir deneyimdi şundan dolayı hakikaten “kullanıcıları merkeze koyan ilk kripto Hint şovu”ydu.

The LBank Crypto Turkey Yaz Festivali

Türkiye’de LBank Yaz Buluşması

LBank, Türk toplumu için yaz başlangıcını kutlamak için İzmir, FoçaZmir, Foça’da 4 günlük görkemli bir toplantı olan Türkiye’nin en çeşitli blockchain etkinliğine ev sahipliği yapmış oldu.

Çeşitli üniversitelerden, ekosistem kurucularından ve etkileyicilerinden yüzlerce talebe katıldı. Birçoğu öteki blok zinciri uzmanları, geliştiricileri ve kripto meraklıları ile ağ kurma şansına sahipti.

Bir yoga seansı, blockchain girişimciliği üstüne sunumlar, metaverse ve Web3 öğrenme sempozyumu, bir renk festivali ve görkemli after partileri içeren bir takım etkinlikle hepimiz mükemmel süre geçirdi.

Nijerya’da LBank Masterclass

Ek olarak, Afrikalı ekip, başarıya ulaşmış olan bir çaba olan topluluk düzeyinde kripto öğrenimi uyguladı. Ek olarak, ülke çapındaki birçok şehirde hem deneyimli hem de yeni tüccarlar için “Basitleştirilmiş kripto ticareti” üstüne oldukca sayıda AMA (Bana Her Şeyi Sor) ve ustalık sınıfları düzenlediler.

Benzer şekilde, LBank ile Kenya merkezli bir girişim stüdyosu olan Adanian Labs arasındaki bir girişim olan “Kripto Hızlandırıcı Programı”nın kazananları da açıklandı. Şu anda on yedi blockchain projesi eğitimden geçiyor.

Genel olarak bakıldığında, her bölge üçüncü çeyreğin ilk ayında bir hareketlilik yaşadı. Ek olarak, gelecek ay daha çok etkinlik ve kayda kıymet gelişmelerle dolu olmalıdır.

LBank Borsası Hakkında

LBank Exchange, 2015 senesinde kurulmuş, değişik kripto varlıkları için son teknoloji bir küresel tecim platformudur. Kullanıcılarına hususi finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Dünya genelinde 210’dan fazla değişik bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcısıyla, en iyi malum ve güvenilir kripto para tecim platformlarından biri haline geldi.

Şimdi Ticarete Başlayın: lbank.info

Topluluk ve Toplumsal Medya:

l Telgraf

l Twitter

lFacebook

Linkedin

İletişim bilgileri:

LBK Blockchain Co. sınırı olan

Kent Merkezi, Dubai

media@lbank.info

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir