Lido, Hazinenin %1’ini Dragonfly Capital’e Satmak İçin Oy Verdi

Mühim Çıkarımlar

Lido topluluğu, projenin hazinesinden Dragonfly Capital’e 10 milyon LDO (25 milyon $) satmak için oy kullandı. Dragonfly’ın kendisinin satışı taahhüt etmiş olduğu ve teklifin ilerlediğini görmek için “heyecanlı” olduğu bildirildi. Bugünkü oylama, daha önceki bir oylama başarısız olduktan sonrasında başarı göstermiş oldu, sadece Aragon’da zincirleme bir oylamanın hala yapılması gerekiyor.

Bu makaleyi paylaş

Lido topluluğu, Dragonfly Capital’e 10 milyon LDO jetonu (25 milyon $) satmaya karar verdi.

Lido 10 Milyon Token Satacak

Lido, gömü fonlarının bir kısmını üçüncü bir tarafa satacak.

Bir kripto yatırım fonu olan Dragonfly Capital, Lido’nun DAO hazinesinde bulunan tokenlerin %1’ini satın alacak.

Satış neredeyse oybirliğiyle kabul edildi. Planın lehinde oy vermek için 60 milyon LDO kullanıldı ve bu da %99,09’luk bir desteğe ulaştı. Plana karşı oy vermek için yalnız 553.000 LDO kullanıldı ve teklife %0.91 muhalefeti temsil etti.

Dragonfly, süre ağırlıklı averaj fiyat (TWAP) artı bir primi temel alan bir satın alma fiyatı taahhüt etmiştir. Jetonlar sıvı hale ulaşmadan önce bir senelik bir kilitlenme olacak.

Dragonfly, oylama döneminde LDO tutarları 2,50$’ı geçtiğinde anlaşmadan çekilme kabiliyetine sahipti, sadece bunu yapmadı. Lido’dan Jacob Blish, “Dragonfly şartlara bağlı kaldı ve veto maddesini yürürlüğe koymayacak” dedi.

Dragonfly’dan Tom Schmidt de anlaşmanın devam edeceğini doğruladı ve firmanın “teklif ile devam etmekten coşku duyduğunu” belirtti.

Oylama periyodu 28 Temmuz ile 4 Ağustos içinde gerçekleşti. Şimdi DAO platformu Aragon’da zincirleme bir oylamaya geçilecek.

Geçen ay benzer bir oylama, seçmenlerin satış koşullarından, şu demek oluyor ki kote edilen fiyatlardan ve giyim zorunluluğunun olmamasından memnun olmaması sebebiyle başarısız olmuştu. Bu antak kalma, Dragonfly’ın gömü arzının %1 yerine %2’sini satın aldığını da görecekti.

Satışın, stabilcoinler şeklinde fon biriktirerek Lido’nun holdingini çeşitlendirmesi amaçlanıyor. Orijinal teklifin, Lido DAO için iki senelik emek verme pistini güvence altına alması bekleniyordu.

Oylama öteki yüksek profilli kararları takip ediyor. Bu senenin başlarında, Lido, topluluk ezici bir çoğunlukla buna karşı karar vermesine karşın, platformda stake edilebilecek Ethereum miktarını sınırlamayı düşündü ve teklif geçmedi.

Lido ek olarak LDO sahiplerinin yanı sıra stake edilen ETH (stETH) sahiplerine oy hakkı vermeyi düşünüyor. Bu tavsiye hemen hemen oylanmadı ve hala geliştirilme aşamasında.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki kripto para birimlerine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir