Lido’da Kilitlenen Kıymet Ethereum’un Birleşmesinden Ilkin Yükseliyor, LDO Token 7 Günde %23 Daha Yüksek Atlıyor – Bitcoin Haberleri

The Merge, ağın konsensüs mekanizmasını iş kanıtından (PoW) hisse kanıtına (PoS) değiştirmeyi amaçladığından, sekiz gün içinde Ethereum, 2016’daki DAO hard fork’undan bu yana en yoğun yükseltmelerden birine geçmeyi planlıyor. . Merkezi olmayan finans (defi) ve likit stake protokolü Lido’nun kilitli toplam kıymeti (TVL) The Merge’in öncülüğünde bu hafta %6,34 arttı ve projenin mahalli jetonu son yedi yılda ABD doları karşısında %23’ten fazla arttı. günler.

Liquid Stake Hizmeti Lido, Birleşmeden Ilkin Talebi Görüyor

Birleşme yaklaşıyor ve şu andan itibaren bir haftadan birazcık fazla bir süre kaldı. Kripto destekçileri ve katılımcıları, 2016’dan bu yana Ethereum’un en dikkat çekici çatalına hazırlanıyor. Beklentilerin ortasında, defi protokolü Lido Finance, son yedi gün içinde mühim bir hareket görmüş oldu.

Lido, insanların ethereumlarını sarmalarına ve tokenlardan gelir elde etmelerine olanak tanırken, varlıkları gözetimsiz bir halde alıp satmalarını elde eden bir likit stake hizmetidir. Aslına bakarsak, Lido tarafınca gösterilen ethereumun sarılmış versiyonu olan lido staked ether (STETH), şu anda kripto ekonomisindeki en büyük 13. piyasa değeridir.

STETH’in 5 Eylül 2022’de ortalama 6.57 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti var. Son gün süresince STETH, küresel tecim hacminde 4.18 milyon dolar görmüş oldu. Lido Finance, The Merge öncesinde bir miktar talep görmüş oldu ve kilitlenen toplam kıymet (TVL) son yedi gün içinde %6,34 arttı.

Defillama.com ve lido.fi’den alınan istatistikler, Lido’nun bugünkü TVL’sinin 6,95 milyar dolar bulunduğunu gösteriyor. Lido’nun internet sayfasına nazaran, 6.95 milyar doların 6.78 milyar doları stake edilen ethereum. Lido, defilla.com metriklerine nazaran Makerdao altındaki en büyük ikinci defi protokolüdür.

Defi projesinin mahalli tokeni lido dao (LDO) geçen hafta ABD doları karşısında %23.4 terfi etti. LDO, 12.000’den fazla kripto varlığı içinde 48. sırada ve token, 24 saatlik küresel tecim hacminde 56.716.794 $ kaydetti. Bugün dolaşımda olan 604.677,030 LDO arzı var ve fiyat birim başına 1,93 ile 2,07 dolar içinde değişiyor.

Bu hikayedeki etiketler

Bonded ETH, Bonding, merkezi olmayan finans, DeFi, egemenlik derecesi, ETH, eter, Ethereum, Lido, Lido tahvilleri, Lido Ethereum, Lido Finans, Lido Staking, Liquid Staking, Likidite, likidite havuzu sağlayıcıları, Likidite Havuzları, LP, stake şirketi, STETH, toplam kıymet kilitli, TVL, bağ çözme

The Merge öncesinde son yedi gün içinde Lido’nun görmüş olduğu fiil hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir