Lüks Perakendeci Tiffany & Co., NFT’lere Bağlı Mücevherli Cryptopunk Kolyelerini Duyurdu – Blockchain Bitcoin Haberleri

Lüks mücevher ve hususi eşya perakendecisi Tiffany & Co., firmanın “Nftiff” adlı 250 misli olmayan jeton geçişi satmayı planladığını duyurdu. Esasen, Cryptopunk sahipleri, bugünün ethereum döviz kurlarını kullanarak 30 ether yada kabaca 50 bin $ karşılığında 250 Nftiff’ten birini alabilecekler.

Tiffany & Co., 250 Fungible Olmayan Jetonla Desteklenen Sınırı olan Üretim Mücevherli Cryptopunk Kolyeleri Deklare etti

Lüks mücevher şirketi Tiffany & Co.’nun (NYSE: TIF) Pazar öğleden sonrasında Twitter’da 30 ETH, “Gelecek burada ve buna Nftiff deniyor” açıklamasının peşinden trend oldu. Esasen, Nftiff, dijital koleksiyon ve lüks mücevherlerin güzelliğini birleştirmeyi amaçlayan yeni bir Tiffany ürünüdür. Firmanın sınırı olan sayıda Nftiff ürünleriyle ilgili blog yazısı, ürünlerin 250 dijital geçiş koleksiyonunu temsil ettiğini belirtiyor.

Sadece, Tiffany’nin Nftiff’leri yalnızca Cryptopunks NFT sahipleri tarafınca satın alınabilir ve bir satın alan üç Nftiff satın almakla sınırlıdır. Alıcılar, hususi tasarım bir kolye ucu ve mücevheri çağrıştıran NFT alacak. Her Tiffany’nin Nftiff’i 5 Ağustos 2022’de saat 10:00’da (EST) 30 ethereum (ETH) karşılığında satılacak ve bu yazı yazılırken 30 ETH kabaca 50,481 dolar. Alıcılar, Tiffany marka NFT’ler için ödeme yaptıktan sonrasında NFT, kolye ucu ve nakliye hizmetini alacak.

Şirket, Cryptopunks temalı Tiffany & Co. kolyelerinin bir videosunu paylaştı.

Firmanın blog yazısı ayrıntıları, “Tiffany & Co. tasarımcıları, 10.000 Cryptopunk NFT koleksiyonunda görünen 87 özelliği ve 159 rengi en benzer kıymetli taş yada emaye rengine dönüştürerek, her Cryptopunk’ı hususi tasarım kolyelere dönüştürecek” dedi. Lüks mücevher şirketi şunları ekledi:

Hangi Cryptopunk sahiplerinin kolye satın aldığına bağlı olarak, her parça orijinal NFT sanatına en yüksek sadakatle hususi tasarımları oluşturmak için minimum 30 kıymetli taş ve/yada elmas kullanacak. Kıymetli taş örnekleri, bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle Safir, Ametist ve Spinel’i ihtiva eder.

Tiffany’nin Dijital Koleksiyon Duyurusu ve NFT Başına 30 Eter Fiyatı, Toplumsal Medyada Sohbetleri Ateşledi

Tiffany’nin Nftiff’leri Twitter’da güncel bir sohbetti ve birçok şahıs ne kadar pahalı oldukları hakkında yorum yapmış oldu. “Tiffany’s, her biri 30 ETH = 11 Milyon Dolar karşılığında 250 NFT yayınlıyor. Bu pazarda,” diye yazdı bir şahıs. Şahıs, “Bir Web3 strateji danışmanlık şirketi kurma arzum her geçen gün artıyor” diye ekledi. Tiffany’nin fikri ortaya çıkmadan ilkin mücevherlere mavi çipli NFT’ler koyduklarını söyleyen bir şahıs, yaklaşan Tiffany’nin NFT lansmanı hakkında tweet attı. Nftjeweler.eth dedi ki:

Mücevhere Cryptopunks koyduğumda hepimiz benimle dalga geçti. şimdi [Tiffany’s] 250 Punk zinciri bırakmak ve her biri 30 ETH’ye satmak suretiyle.

Kripto destekçisi ve Twitter hesabı Nftjeweler.eth tarafınca hazırlanmış mücevherler.

Tiffany’s, insanların resmi Nftiffs sözleşmesiyle etkileşime girdiklerinden güvenilir olmaları icap ettiğini söylüyor ve şirket, nft.tiffany.com’un Tiffany’nin Nftiff’lerini satacak tek site bulunduğunu vurguluyor. Tiffany, Web3 ve blockchain bulut altyapı şirketi Chain ile ortaklık yapmış oldu ve nft.tiffany.com’da bir tek bir geri sayım saati ve SSS sayfasına bir bağlantı bulunuyor.

Bu hikayedeki etiketler

30 ETH, 30 ethereum, 5 Ağustos, Blok Zinciri, Blog Yazısı, Eleştirmenler, kriptopunk, Cryptopunks kolye, lüks mücevher, lüks mücevher şirketi, nft, Nftjeweler.eth, NFTs, Non-fungible Token, NYSE: TIF, Toplumsal Medya, hususi perakendeci , Tiffany & Co., Tiffany’nin Nftiff’i, Tiffany’nin

Yaklaşan Tiffany & Co. Nftiff’ler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Editoryal kaynak: Claudio Stocco / Shutterstock.com, Twitter vasıtasıyla Nftjeweler.eth, Tiffany & Co.

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir