LunarCrush, 4.000’den fazla kripto varlığı hakkında veri toplamak için yeni API’yi başlattı

Kripto odaklı toplumsal analitik şirketi LunarCrush, 4.000’den fazla kripto varlığı, 300’den fazla NFT koleksiyonu ve çeşitli borsalar, etkileyiciler ve LunarCrush kullanıcı görüşleri hakkında toplumsal medya verilerini toplayan ve düzenleyen yeni API’sini piyasaya sürdü.

Şirket, resmi orta hesabında yeni API’sinin lansmanını duyurdu. Duyuru, Vantage Market Research’ten bir tahmine atıfta bulunmuş oldu ve finansal otomasyon pazarının 2028 yılına kadar ortalama 19,8 milyar dolar değerinde olması planlanıyor. Gelişme oranı göz önüne alındığında, duyuru yeni API’nin şunları hedeflediğini söylemiş oldu:

“LunarCrush veri kümelerinin üstünde yatırım, tecim, araştırma ve modelleme için otomasyonu desteklemek suretiyle tasarlanmış sağlam, çağıl bir dağıtım sistemi sağlayın.”

LunarCrush ekibi, otomasyonu desteklemeye ek olarak, tüm pazar segmentlerinden esnek ve ölçeklenebilir kullanım durumlarını desteklemek için yeni API’nin kolay ve ucuz olmasını istediklerini söylemiş oldu.

Duyuru gönderisi, geliştiricilerin API’yi anlamasına destek olmak için detaylı bir “iyi mi başlanır” kısmı ihtiva eder. LunarCrush ekibi ek olarak API’yi daha erişilebilir hale getirmek için günlük 1 dolardan başlamış olan bir kullandıkça öde modeline karar verdi.

LunarCrush

Şirket, kriptoyla ilgili verileri gerçek zamanlı olarak yakalamak için toplumsal medya platformlarını izliyor. Toplanan veriler spam tespiti ile filtrelendikten sonrasında çözümleme edilerek kullananların toplumsal medya hesaplarındaki hareketi anlamlandırmalarına destek sunar.

Şirket, kripto küresinin gelişmesine destek olmak için piyasa istihbaratının ve verileri demokratikleştirmenin önemine inanıyor. LunarCrush, yatırımcıların ve geliştiricilerin, gerçek kıymet sunacak optimize edilmiş kararlar almak için toplumsal analitik araçlarıyla veri noktaları arasındaki anlamlı ilişkileri tanıyabileceklerini ve analitiklerine daha çok detay ekleyebileceklerini umuyor.

LunarCrush’ın öteki hizmetleri

2021’in sonundan bu yana LunarCrush, birkaç ayda bir yeni bir özelliğin lansmanını duyuruyor. Aralık 2021’de şirket, LunarCrush kullanıcılarını yayınladıkları her anlamlı görüş için Lunr belirteçleriyle ödüllendiren “Görüşler” hususi durumunu başlattı. Şirket, kullanıcı yorumlarını motive ederek çözümleme edilecek veri miktarını artırabilir.

Birkaç ay sonrasında, Nisan 2022’de LunarCrush, LunrFi adlı DeFi protokolünün lansmanını duyurdu. Yeni protokol, kullananların ayda %25’e varan getiri elde etmek için firmanın mahalli tokeni Lunr’ı stake etmelerine izin verdi.

Gösterilen: Çözümleme, Teknoloji

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir