Mark Cuban, Cardano’nun ‘fazlaca fazla bir tesiri’ olmadığını söylemiş oldu

Yakın tarihindeki bir röportajda girişimci Mark Cuban, mevzu kripto para birimi alanını etkilemeye vardığında Cardano’nun “hemen hemen orada olmadığını” söylemiş oldu.

Küba’ya nazaran Cardano orada değil

Dallas Mavericks of Cardano’nun milyarder sahibi Altcoin Daily ile iş perspektifinden konuşuyor.

Cuban, Shark Tank’taki iş sahaları için kullandığı merceğin aynısını uygulayarak, zincirin beklentiyi karşılayamadığını ima ederek “orada, orada olmalı” dedi.

Bu açıklamayı haklı çıkaran Cuban, kendisi için başarının “sonsuz”nin işlem sayısı bulunduğunu söylemiş oldu. Ve Cardano, öteki daha popüler zincirlere kıyasla bu metrikte yetersiz kalıyor.

“Coin Metrics’e gidebilir, tüm bu değişik bölgelere gidebilir ve işlemleri arayabilirsiniz ve sanırım Afrika’daki insanoğlu bekledikleri kadar kullanmıyorlar bundan dolayı işlemleri görmüyorsunuz, görmüyorsunuz. ücretleri görün…”

Geçen ay için Messari’den gelen veriler, günlük Cardano işlemlerinin 52.900 ile 93.409 içinde değiştiğini gösteriyor. Buna karşılık, aynı dönemde, Bitcoin’ler 198.306 ile 283.820 içinde değişiyordu.

Cuban, Cardano’nun hemen hemen bu zorluğun üstesinden geldiğini ve bir tesir yarattığını görmediğine dikkat çekti; bu, akıllı sözleşmelerin bir senedir canlı olduğu göz önüne alındığında daha da ilgili.

“Yalnız Cardano’nun nerede fazlaca fazla bir tesiri bulunduğunu anlamıyorum. Akıllı sözleşmelerini bir yıl ilkin aldılar ve bu dönüm noktası olacaktı. Cardano’yu uzaklaştırın. Yalnız görmedim.”

Bununla beraber, Cardano’da bir sonraki mükemmel dApp başlatılırsa ve her insanın bunu kullanmak için ADA satın alması gerekiyorsa, “bunun gerçekleşmesi için kapı açıktır”.

Cuban, Shark Tank’a atılırsa Charles Hoskinson’a ne tavsiyede bulunacağı sorulduğunda, “gelirin nerede?” dedi.

Bu suali soracağını deklare etti bundan dolayı “kripto olması, gelire ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez”.

“Ne yapmış olursanız yapın, ne söylerseniz açıklayın, iyi mi konumlandırdığınız mühim değil, piyasa değeriniz ne olursa olsun, orada birazcık olmalı.”

Vasil pompası geliyor mu?

Cardano geliştiricileri şu anda, beklenmedik üç hata keşfettikten sonrasında ikinci kez erteledikleri Vasil hard fork’u kullanıma sunmak için çalışıyorlar.

Giriş Çıkışı, yükseltme için hemen hemen nihai bir gösterim zamanı vermedi. Sadece, toplumsal medya gevezeliği, ADA’nın fiyatının piyasaya sürülme tarihini açıklarken artmasını bekliyor.

Çooook…. Vasil Hardfork için kati bir tarih açıklandığında $ada’nın patlayacağını düşünen başka biri var mı?

– Lark Davis (@TheCryptoLark) 7 Ağustos 2022

ADA, ortalama olarak ikinci gecikmenin açıklanmış olduğu dönem olan 26 Temmuz’dan bu yana yukarı yönlü bir seyir izliyor. Mevcut fiyat hareketi, 0,5578 dolar direnç seviyesinin yakında tekrardan kontrol edildiğini gösteriyor.

Kaynak: TradingView.com’da ADAUSD

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir