MaskEX Global, Dubai, BAE’de Kentsel Yaşam Tarzının Fütürizasyonu Zirvesini Gerçekleştirmiş oldu – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Futurization of Urban Lifestyle Zirvesi 29 Temmuz 2022’de Dubai’de Jumeirah Emirates Tower’da düzenlendi. MaskEX Global — Dünya genelinde tanınmış bir borsa, etkinliğin organizatörü ve sponsoruydu.

Bu seminer süresince MaskEX, piyasa analizinden teknolojik yeniliklere ve mevcut piyasa trendlerine kadar blok zinciri ve düz dijital varlıklar hakkında benzer düşünen insanlarla açık ve yapıcı bir diyalog kurdu.

Bu seminerin tamamı süresince MaskEX, benzer bakış açılarını paylaşan insanlarla blockchain teknolojisi ve fiat dijital varlıklar hakkında açık ve verimli bir sohbete katıldı. Münakaşa mevzuları, pazar analizinden teknolojik yeniliklere ve mevcut pazar trendlerine kadar uzanıyordu.

MaskEX’in kurucu ortağı Eric Yang, düz dijital varlık düzenlemesinin 2022 yılına kadar neredeyse tüm dünyayı kapsayacağı tahmininde bulunmuş oldu. Ek olarak tren devamlı olarak dünyayı dolaştığından, sonunda her yerde tamamen tanınacağını söylemiş oldu. Şu anda meydana gelen elit borsaların sayısındaki gelişme, güvenlik ve güvenlik üstünde maddi olarak yararlı bir etkiye haizdir. Buna ek olarak, her ülke tarafınca dayatılan gerekliliklerle tamamen uyumludurlar.

“Dijital Yaşam Tarzını Güvence Altına Almak” ve “Blockchain ile İş Ortamını Değişiklik yapmak” fikrini paylaşmak suretiyle çağrı edilen deneyimli bir tüccar olan Aniekan Udofia, blockchain’in gelecek nesillerin hayatlarını derinden etkileme ve gelecek nesillerin yaşamını derinden etkileme potansiyeline haiz olduğu sonucuna vardı. dijital çağ ve bir saniyede her şeyin olabileceğini söylemiş oldu.

“Dijital Yaşam Seçimi’nın gerçek dünyaya geldiğine ve MaskEX’in akıllı şehri BAE’ye getirebileceğine inanıyorum.” Seminerin ikinci konuşmacısı Ernest Okechukwu, bizi Dijital yaşam tarzlarına ve temel faktörlere Genel Bakış hakkında bilgilendiriyor.

Profesör Dr. Farhang Maghdeed, onlarca senedir Blockchain Teknolojisi araştırması yürütüyor. Dijital devrime perspektif, dünya parasal ve finansal sistemini mühim seviyede değişiklik yapma potansiyeline haizdir.

“Internasyonal Ödeme • Ana para Piyasaları • Tecim Finansmanı • Uyum”

Bu seminerle ilgili görüşleri ve içgörüleri için görüşülen konukların çoğunluğu, önümüzdeki birkaç yıl içinde dijital yaşamın üretileceğine inanıyor.

Dijital dünyaya bakış açılarını sunmaları için oldukca sayıda sanayi profesyonelini bir araya getirmenin yanı sıra, Eric Yang’ın MaskEX Global’in Virtual Asset Regulatory Authority (“VARA”) ile sanal varlıklar için lisans alma sürecinde bulunduğunu ve Eric Yang’ın yapmış olduğu duyuru dikkat çekiciydi. Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Abu Dhabi Global Market (“ADGM”).

Eric Yang, MaskEX Global’in BAE’yi yeni dijital çağa getirebileceğine derinden inanıyor.

MaskEX fanatik sayfalarını takip edin:

Feysbuk – Buraya Tıklayın (https://feysbuk.com/MaskEXGlobal/)

Twitter – Buraya Tıklayın (https://twitter.com/maskexglobal)

Linkedin – Buraya Tıklayın (https://www.linkedin.com/company/maskex-global/)

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir