Mati Greenspan, WUBITS’e kıdemli danışman olarak katıldı

Bir basın açıklamasına nazaran Mati Greenspan, WUBITS’e kıdemli danışman olarak katıldı.

Greenspan, web3 toplumsal platformuna, kullanıcı benimsemesini ve gelişen pazar trendlerini iyi mi hızlandırabileceği mevzusunda tavsiyelerde bulunacak.

WUBITS’in üst düzey yöneticilerinden Albert Maskhadev, Greenspan’ın ekibe katılmasının, ekibin “Web3 ve WUBIT’in yenilikçi kripto içerik para kazanma modellerini kullanarak SoFi’nin (toplumsal finans) büyümesini hızlandırmasına” destek olacağını söylemiş oldu.

Greenspan, atanmasıyla ilgili olarak şunları söylemiş oldu:

“Web3, çevrimiçi etkileşim şeklimizi tamamen değiştirecek. Eski netin en acil olarak elden geçirilmesi ihtiyaç duyulan en büyük özelliklerinden biri toplumsal medyadır… WUBITS, insanların kıymetli içeriklerine devrimci bir halde haiz olmalarını ve bunlardan para kazanmalarını elde eden muhteşem bir gösterime haizdir.”

Ayrıca web3 toplumsal medya platformunun kurucularından David Mavashev, toplumsal medya platformunun YouTube şeklinde web2 toplumsal medya platformları şeklinde siyasal sansürlere açık olmadığını da sözlerine ekledi. Bunun yerine, WUBITS, “içerik yayıncılarının, reklamlara bağımlı olmadan, direkt ilgili herhangi bir taraftan gelen düşüncelerini, fikirlerini ve görüşlerini ana paraya dönüştürmelerine ve bunlardan para kazanmalarına destek olmaya” odaklanmıştır.

Greenspan, kripto alanında araştırma ve danışmanlık alanında önder bir şirket olan Quantum Economics’in kurucusu ve CEO’su ve Avrupa Birliği’nde lisanslı bir para yöneticisidir. Bununla beraber “Fintech Yatırımcılığının Tam Kılavuzu”nun yazarlarından biridir.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir