Merge Hype, Ethereum’un 2.000 Doları Geri Kazanmasına Destek Oluyor

Bu makaleyi paylaş

Ethereum geliştiricileri, bu hafta “Birleştirme” için Eylül ayı ortasında geçici bir lansman zamanı belirledi.

ETH, Merge Rally’de 2.000 Doları Kırdı

Birleştirme ticareti hala güçleniyor.

ETH, haftalarca devam eden rallisini hafta sonuna kadar genişleterek Mayıs ayından bu yana ilk kez 2.000 doları kırdı. CoinGecko verilerine bakılırsa, iki numaralı kripto para, basın zamanında kilit ruhsal dönüm noktasının derhal üstünde işlem görüyor. Geçen hafta piyasa değerinde kabaca %16 kıymet kazanmıştır.

ETH/USD (Kaynak: CoinGecko)

Son olarak dalgalanmadan sonrasında, ETH, daha geniş kripto piyasasının Three Arrows Capital’in çöküşünden meydana gelen serpintide düşmüş olduğu Haziran ayındaki en düşük seviyesinden %100’ün üstünde arttı.

Birkaç kripto para birimi piyasanın yükselişinden yarar sağlarken, ETH, dönüm noktası niteliğindeki “Birleştirme” etkinliğine yönelik artan beklenti yardımıyla birçok varlıktan daha iyi performans gösterdi. Ethereum’un uzun süredir ertelenen Proof-of-Stake yükseltmesini gelecek haftalarda kripto tarihindeki en büyük kripto vakalarından biri olarak tanımlanan vakada tamamlaması planlanıyor.

“The Merge”, Ethereum’un Proof-of-Work yürütme katmanının Proof-of-Stake konsensüs katmanıyla “birleştiğini” görecek bir süreci tanımlar. Bu aşamada ağ, madencilerden ziyade işlemleri doğrulamak için ETH stake eden doğrulayıcılara güvenecek. “The Merge”, ETH işinde %90’lık bir azalma (bundan dolayı ağın artık madencilere ödeme yapması gerekmeyecek) ve enerji tüketiminde %99,9’luk bir azalma benzer biçimde getireceği değişimler sebebiyle Ethereum topluluğundan yaygın bir destek aldı.

Son haftalarda, sözde “Birleştirme ticareti”, güncellemeyi çevreleyen heyecandan yararlanmak isteyen tüccarlar içinde popüler bir hareket haline geldi. ETH’nin yanı sıra, Lido ve RocketPool benzer biçimde Ethereum ile ilgili öteki birçok token toplandı. Ethereum Classic, Proof-of-Work çalıştırdığından beri iyi bir performans gösterdi ve bundan dolayı, Ethereum’un kendisinden ayrıldıktan sonrasında madenciler için bir merkez haline gelebilir. Bazı Proof-of-Work savunucuları, madenciler için yeni bir ekosistemi korumak için Ethereum’u çatallamayı bile planlıyor ve plan, Justin Sun gibilerden destek aldı.

ETH, Ethereum’un Goerli kontrol ağında güncelleme için son kontrol çalıştırmasını tamamlamasının peşinden Merge rallisini bu hafta uzattı. Ethereum Foundation geliştiricileri sonrasında geçici olarak yükseltmenin, ağ 5875000000000000000000000 Toplam Terminal Zorluğuna ulaştığında gönderilmeye karar verdi ve peşinden, Proof-of-Stake kullanılarak bloklar çıkarılacak. Bunun şu anda 15 ila 16 Eylül içinde bir yere inmesi planlanıyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc. bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda herhangi bir beyanda bulunmaz yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir