Meta, NFT Entegrasyonunu Feysbuk’a Genişletiyor

Mühim Çıkarımlar

Meta, NFT entegrasyon planlarını Feysbuk’a genişletiyor. Duyuru ayrıntılar mevzusunda kısa olsa da, Feysbuk’un Instagram ile aynı blok zincirlerine ve cüzdanlarına entegre olması muhtemeldir. Bu, Meta’nın Web3’e entegre olma ve kendi Metaverse’ini geliştirme mevzusundaki son olarak hamlesidir.

Bu makaleyi paylaş

Meta’dan meydana getirilen yeni açıklamaya gore Feysbuk kullanıcıları artık kripto cüzdanlarını platforma bağlayabilir ve NFT’lerini paylaşabilirler.

Feysbuk’ta NFT’ler

Meta, NFT planlarıyla aşama kaydediyor.

Toplumsal medya devi bugün, Feysbuk kullanıcılarının artık NFT’lerini platformda paylaşmak için dijital cüzdanları bağlayabileceklerini belirtti. Meta daha ilkin Instagram NFT entegrasyon pilotunu Afrika, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve hem Şimal hem de Cenup ABD’da 100 ülkeye genişleteceğini açıklamıştı.

Bugünkü duyuru hangi blok zincirlerin ve cüzdanların destekleneceğine açıklık getirmese de, Feysbuk’un NFT entegrasyonu muhtemelen Instagram’ınkiyle aynı olacak. Durum buysa, Rainbow, MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet ve Dapper Wallet’ın tümü, Ethereum, Polygon ve Flow ile sınırı olan kabul edilen blok zincirlerle bağlanabilir olacak anlamına gelir.

Meta, Feysbuk entegrasyonunun bir pilot program mı olacağını yoksa Instagram programıyla aynı erişime mi haiz olacağını belirtmedi. Ek olarak, Avrupa’nın desteklenen kıtalar listesine eklenip eklenmeyeceğinden ve Solana şeklinde öteki büyük NFT blok zincirlerinin entegrasyon için planlanıp planlanmadığından da bahsetmedi. Açıklamada herhangi bir ücret yapısından da bahsedilmese de, Instagram NFT programının herhangi bir gösterge olması durumunda herhangi birinin tanıtılması pek ihtimaller içinde görünmüyor.

Daha ilkin Feysbuk olarak malum Meta, geçen Ekim ayında kendisini yeni adıyla tekrardan markalaştırdığında kendi Metaverse’ini geliştireceğini deklare etti. Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin, Meta’nın planlarının “yanlış sonuçlanacağını”, “insanların gerçekte ne istediğini bilmek için fazlaca erken” bulunduğunu iddia etti. [from a metaverse]”

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir