Meta’nın Horizon Worlds Metaverse Uygulaması Şirket Yöneticilerine Bakılırsa Hala Fazlaca Hatalı Kullanılıyor – Metaverse Bitcoin Haberleri

Meta’nın Metaverse Başkan Yardımcısı Vishal Shah, Meta’nın metaverse potansiyelini göstermek için kullandığı amiral gemisi uygulaması Horizon Worlds’ün hala kullanılabilirliğini etkileyen birçok problemi bulunduğunu kabul etti. Yakın tarihindeki bir notta Shah, Meta çalışanlarının bile uygulamayı oldukca fazla kullanmadığını açıklıyor ve çalışanların platformda bulunması için vakit kotaları oluşturulmasına dair ipuçları veriyor.

Horizon Worlds Buggy, Meta’nın Yöneticisi Tanıdı

Yöneticiler artık Horizon Worlds’ü ve platformun amiral gemisi metaverse uygulamasının durumunu eleştiriyor. Verge’e bakılırsa, Meta’nın metaverse başkan yardımcısı Vishal Shah, platformun karşı karşıya olduğu kalite problemlerine atıfta bulunmuş oldu.

Yönetici, şu anda Horizon Worlds’ün fena durumunu kabul etti ve mevcut senenin sonuna kadar uzayacak bir “kalite kilitleme aşamasında” hatalara saldırmayı önerdi. Shah, bu hareketin amacının “Ufuk’u daha çok kullanıcıya açmadan ilkin kalite boşluklarımızı ve performans sorunlarımızı düzelttiğimizden güvenli olmak” olacağını deklare etti.

Horizon Worlds, şu anda bu dünyaları deneyimlemenin tek yolu olan VR kulaklıklarının Meta Quest markası olan kullanıcılara hitap etmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Şirket, web ortamları için platformun kullanıma sunulacağını ima etti sadece mevzuyla ilgili daha çok informasyon vermedi.


Çalışan ‘Sevgi’ Eksikliği

Mark Zuckerberg’e bakılırsa metaverse fikri ve gelecekte haiz olacağı ehemmiyet firmanın büyümesi için oldukca mühim. Temmuz ayında Meta, metaverse kısmı Reality Labs’ın cansız performansının bir sonucu olarak 2,8 milyar dolar kaybettiğini bildirdi. Şah da bu kavramın kuvvetli ve mühim olduğuna inanıyor. Notta şunları kaydetti:


Geçen senenin sonlarında lansmanından bu yana, yaratıcıların ilgi çekici dünyalar inşa edebileceği eşzamanlı bir toplumsal ağ olan Horizon Worlds’ün temel tezinin kuvvetli bulunduğunu gördük.


Bununla beraber, 15 Eylül’de bu notun yazıldığı tarih itibariyle, şirket çalışanları etken olarak platformda zaman geçirmekten kaçınıyordu. 30 Eylül’de gönderilen bir takip notu, durumun hala mevcut bulunduğunu doğruladı ve Shah, firmanın kuruluşuna işaret etti. çalışanların Horizon Worlds’e erişmesi için kotalar.

Shah, çalışanları ikna etmeye çalıştı ve şunları söylemiş oldu:


Bu organizasyondaki hepimiz Horizon Worlds’e aşık olmayı kendine misyon edinmelidir. Bunu kullanmadan yapamazsınız. İçeri gir. Meslektaşlarınız yada arkadaşlarınızla yapmak için zamanlar düzenleyin.


Meta’nın Horizon World sorunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bizlere bildirin.

Sergio Goschenko

Sergio, Venezuela merkezli bir kripto para gazetecisidir. Kendisini oyuna geç kalmış, Aralık 2017’de fiyat artışı olduğunda kriptosfere girmiş olarak tanımlıyor. Bilgisayar mühendisliği geçmişine haiz, Venezuela’da yaşıyor ve kripto para patlamasından toplumsal düzeyde etkilenmiş olarak, değişik bir perspektif sunuyor. kripto başarısı ve bunun bankasız ve yetersiz hizmet alanlara iyi mi destek olduğu hakkında.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Diego Thomazini/Shutterstock.com

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir