Metaverse Company Condense, VR Akışı Kabulünü Hızlandırmak için 4,5 Milyon Dolar Artırdı – Metaverse Bitcoin Haberleri

Olayların sanal gerçeklik uygulamalarına akışını sağlamak için teknoloji üreten Bristol, İngiltere merkezli bir metaverse şirketi olan Condense, son olarak tohum turunda 4,5 milyon dolar topladı. Localglobe, 7percent Ventures ve Deeptech Labs tarafınca yönetilen tur, teknolojisinin daha çok şirket tarafınca benimsenmesi için sanatçılar, etiketler, içerik oluşturucular ve meta veri platformları ile ilişkisini derinleştirmek için Condense finansmanı sağlıyor.

Condense, Metaverse Akışı Kabulünü Derinleştirmek için 4,5 Milyon Dolar Artırdı

Metaverse akış teknolojisi sunan İngiltere merkezli bir şirket olan Condense, son olarak tohum finansmanı turunda 4,5 milyon dolar topladığını duyurdu. Localglobe, 7percent Ventures ve Deeptech Labs liderliğindeki finansman turunun, firmanın metaverse teklifini uygulamak için sanatçılar, etiketler, içerik yaratıcıları ve metaverse platformları ile daha derin ilişkiler geliştirmesine izin vereceği bildiriliyor.

Condense’in teklifi bir “hizmet olarak altyapı” işi olarak kabul edilir, doğrusu firmanın zamana bakılırsa ücretlendirilen iletim hizmetleri sağlamış olduğu ve Unity yada Unreal Engine şeklinde motorları kullanan herhangi bir metaverse dünyasının gerçek dünya mekanını olduğu şeklinde görüntülemesine müsaade eden 3D verileri döndürdüğü anlamına gelir. gerçekte var. Bu, herhangi bir gözlemcinin, gerçek olayların gerçekleştiği mekanda yada stadyumdaymış şeklinde tadını çıkarabileceği anlamına gelir. Bu, Condense tarafınca “Video 3.0” olarak adlandırılır.

2019 senesinde kurulan şirket, Covid-19 salgını ve bu zamanda uzak etkinlikler için sanal gerçeklik uygulamalarının yükselişi tarafınca teşvik edildi. Ondan sonra şirket, SFC Capital liderliğindeki başlangıç ​​turlarından birinde 820.000 dolar aldı.


Metaverse Akış Stüdyosu

Condense CEO’su Nick Fellingham, Bristol’de bir metaverse video emek vermesi oluşturma niyetinde bulunduğunu deklare etti. Bu mevzuda şunları söylemiş oldu:


Bristol sahnesi uzun süredir değişik kültürlerin ve müziğin dünyaca meşhur bir eritme potası olmuştur ve son birkaç yılda oyun geliştirme için de bir merkez haline gelmiştir. Şimdi, canlı olayların enerjisini devasa metaverse ölçeğiyle bir araya getirmek için dünyanın ilk metaverse canlı akış stüdyosu ile Bristol’ü bir kez daha haritaya koyacağız.


Bu, gerçek dünyadaki vakaları ve mekanları sanal dünyalara dönüştürmeyi amaçlayan meta veri deposu alanındaki bir başka odak noktasıdır. Geçmişte şirket, teknolojisini bu yayınlara uygulamak için bir boks gösterim stüdyosu olan BT ile ortak projeler üstünde çalıştı. Bununla beraber, bu teknolojilerin başarısı, Meta tarafınca amiral gemisi metaverse ana uygulaması Horizon Worlds’e erişim sağlamak için kullanılan Meta Quest şeklinde VR başlıklarının benimsenmesine bağlıdır.

Condense ve metaverse video akış teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bizlere bildirin.

Sergio Goschenko

Sergio, Venezuela merkezli bir kripto para gazetecisidir. Kendisini oyuna geç kalmış, Aralık 2017’de fiyat artışı olduğunda kriptosfere girmiş olarak tanımlıyor. Bilgisayar mühendisliği geçmişi olan, Venezuela’da yaşayan ve kripto para patlamasından toplumsal düzeyde etkilenmiş olarak, değişik bir görüş açısı sunuyor. kripto başarısı ve bunun bankasız ve yetersiz hizmet alanlara iyi mi destek olduğu hakkında.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir