Metropolitan Bank, Voyager Digital müşterileri için para çekme işlemlerini onurlandırmak için mahkeme izni istiyor

Metropolitan Commercial Bank, 30 Temmuz’da Voyager Digital’in For Benefit of Customer (FBO) hesabından para çekme talebini destekleyen bir izahat yapmış oldu.

Dosyalanan açıklamada, Voyager Digital’in bankalarda yalnız müşterilerinin yararına iki hesap açmış olduğu ve “Voyager’ın FBO Hesaplarındaki alan kişi fonları üstünde herhangi bir talebi olmadığı” öne sürüldü.

İki hesap – biri banka havaleleri ve diğeri Otomatik Takas Merkezi (ACH) transferleri için – kabaca 270 milyon dolarlık Voyager alan kişi fonu içeriyor.

Metropolitan, davanın ilk günlerinde büyük bir ACH iade yada ters ibraz talebi akışına şahit bulunduğunu ve kurallara uyarak ilgili hesabı derhal borçlandırdığını söylemiş oldu.

Bu taleplerin çoğunun düzmece olduğundan şüphelense de, ters ibrazları araştırmak ve bunlara itiraz etmek Voyager’a kalmıştır.

Ek olarak, FBO ve ACH anlaşmaları, Voyager’ın geçerli hesaptan borçlandırılan tüm tutarı karşılama görevini de üstlenir.

Voyager bunu tipik olarak işletme hesabından FBO hesabına para geçirme ederek meydana getirecek olsa da, devam eden batkı işlemleri sebebiyle bunu yapamadı.

Çıkmaz, FBO hesabında bir dengesizlikle sonuçlandı ve müşterilerin, tarafları “bazı alan kişi hesaplarının yetersiz kalabileceği” savunulamaz bir konuma getirmeden fonlarını çekmelerini olanaksız hale getirdi.

Bu yüzden Metropolitan Tecim Bankası, mahkemenin Voyager’ı “geçerli FBO Hesabından borçlandırılan tutarları karşılamak için FBO ve ACH Anlaşmaları kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmesi” için yetkilendirmesini ve yönlendirmesini istedi.

Bunu yapmak, ABD doları yatıran Voyager müşterilerinin paralarını çekebilmelerini mümkün kılacaktır.

Izahat, Voyager’ın mahkemeden “FBO Hesapları ile ilgili tüm olağan ders uygulamalarını sürdürmek, müşterilerin kendilerine borçlu oldukları fonları haklı olarak çekmelerine izin vermek ve bu fonların hesapta yeterliliğini sağlamak” için izin talebini destekliyor.

Bankaya nazaran, bu yardım adil ve yerinde olacak ve ilgili tüm tarafların çıkarına olacak.

Yardım sağlanırsa, minimum bir grup Voyager müşterisi fonlarını çekebilecek.

Gösterilen: ABD, İflas

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir