Microsoft, Zamanı Ortaklık Başlarken Blok Zinciri Tabanlı Web3 Oyunu StarHeroes’a Bağışlama Verdi – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Birçoğunun kabul edeceği şey, çığır açan bir başarıdır, StarHeroes kısa süre ilkin bir Microsoft hibesi aldı. Netice olarak, blockchain tabanlı oyun artık Azure PlayFab’a erişerek Forza Horizon, Sea of ​​Thieves ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege şeklinde efsanevi oyun koleksiyonuna katılıyor.

Bu bağışlama hem de, artan sayıda kurumsal işletme, şirket ve büyük ölçekli müessese, blok zinciri teknolojisini günlük rutinlerine, hizmetlerine, ürünlerine ve özelliklerine dahil etme mevzusundaki temel ilgiyi devamlı olarak ifade ettiğinden, büyük şirketlerin tutumundaki değişikliğin bir göstergesidir. . Bu hem de Microsoft şeklinde büyük bir şirket tarafınca bir Web3 oyununa ilk kez bu şekilde bir bağışlama verilmesidir.

StarHeroes’u ötekilerden ayıran nedir?

StarHeroes, oyunculara iki değişik oldukca oyunculu modda bulgu ve savaşım için açık olan oldukça büyük bir dünyada dinamik uzay savaşları sunan üçüncü kişi bir uzay nişancı oyunudur: sıralama ve serüven. Yapım hem de Web3 tabanlı Oyna ve Kazan modelini de temsil ediyor, şu demek oluyor ki oyuncuların oyun karşılığında gerçek para kazanmalarını elde eden model. Bunun sebebi, her insanın bu oyuna herhangi bir para yatırmak zorunda kalmadan şansını deneyebilmesi ve ister emin olun ister inanmayın, bir tek oyunculara hiçbir ücret ödemeden oynamak için gerçek para kazanabilmesidir.

Bu prodüksiyonun birçok unsurunun sanal, benzersiz jetonlar biçiminde olduğu doğru olsa da, bu, Oynaması Parasız alternatiflerin de olmadığı anlamına gelmez. Bir kez daha, StarHeroes hepimiz için tasarlanmış bir oyundur ve netice olarak, hem blok zinciri oyuncuları hem de geleneksel oyuncular, beceriler, kararlılık, strateji ve oyuncuların işbirliğine odaklanarak aynı oyunda rekabet etme fırsatına haizdir. Gerçek oyun açısından, StarHeroes oyuncu rekabetine ve katılımına odaklanır ve en rekabetçi ekibi (filoyu) oluşturmak için hem hücum hem de müdafa birimleri mevcuttur. Bu sayede oyun, günümüzde sayısız oyun türünde bulunabilen en popüler oyun türleri içinde yer edinen rekabetçi ve canlı bir PvP sahnesi sunuyor.

Zamanı bir ortaklık

Yaratıcılar kısa süre ilkin yukarıda bahsedilen mühim başarıyı, şu demek oluyor ki bir teknoloji devi Microsoft’tan bağışlama alan StarHeroes’u tartıştılar. Bu bağışlama, Ubisoft ve Microsoft Studios şeklinde elit stüdyolarla çalışmalarına olanak tanır. Tamamı, hem StarHeroes hem de geliştiricileri için geliştirme için birçok inanılmaz fırsat yarattığı için büyük başarının kapılarını açıyor. Bilhassa Ubisoft, ‘Prince of Persia’ ve ‘Assassin’s Creed’ oyunları şeklinde popüler oyunlar yapmakla tanınıyor.

Doğal ki, bazı oyuncular Play And Earn ve NFT-ayet oyun kavramlarına şüpheyle yaklaşabilirken, StarHeroes gene de birçok yönden oldukca fazla ümit vaat ediyor. Microsoft, oyunu ve potansiyelini kabul ettiğinden, organik olarak büyük firmalar de bunu düşünmelidir. Bir ihtimal daha da önemlisi, Microsoft ile olan ortaklık, genel olarak blok zinciri oyunlarının kapılarını açacak ve oldukca sayıda başka oyunun gelecekte büyük şirketlerle çalışmak için benzer bir talih elde etmesi hedefleniyor.

StarHeroes’un gelecek için iyi mi bir potansiyeli var?

Oyun iki yıldan fazla bir süredir geliştiriliyor ve şimdi StarHeroes nihayet mühim bir çekiş kazanıyor ve hem kripto hem de geleneksel medyada hızla tüm manşetlere çıkıyor. Bu yüzden, geliştirme ekibi, ‘The Witcher 3: Wild Hunt’ ve ‘Cyberpunk 2077’ şeklinde oyunlar üstünde çalışan çeşitli eski CD Projekt Red çalışanlarını içeriyor, bu yüzden StarHeroes’u geliştirmek için harcanan iki senenin iyi harcanmış olma ihtimali var.

Genel olarak konuşursak, StarHeroes kurucuları blok zinciri tabanlı eSpor oyunlarında da çok büyük bir potansiyel görüyor. Bunlar hemen hemen ana akım olmasa bile, StarHeroes geleneksel oyuncuların dikkatini çekebilmek açısından blockchain oyunları için iyi bir başlangıç ​​olabilir. Bunu akılda tutarak, StarHeroes oynanışı, eSports turnuvalarının organizasyonuna bakılırsa değiştirildi; bu, hem de, ‘League of Legends’, ‘Starcraft’ şeklinde oyunlar da dahil olmak suretiyle eSports endüstrisinin saf popülaritesi ve başarısı göz önüne alındığında geliştiricilerin almayı organize ettiği yöndür. ‘DOTA2’.

Basitçe söylemek gerekirse, StarHeroes yalnızca kendi başına başarıya ulaşmış olma potansiyeline haiz olmakla kalmaz, hem de öteki blok zinciri tabanlı oyunlar için de mesuliyet alma potansiyeline haizdir.

StarHeroes Hakkında

StarHeroes, serüven ve sıralama olmak suretiyle iki değişik oldukca oyunculu mod vasıtasıyla bulgu ve harbe açık devasa bir dünyanın yanı sıra dinamik uzay savaşları içeren, koleksiyonluk NFT’ler tarafınca desteklenen blok zinciri tabanlı bir 3. kişi uzay nişancı oyunudur. Oyuncular, destansı uzay savaşlarında yer alırken filolarını inşa edebilir ve kozmosu keşfedebilir.

Polonya yapımı hem de, oyuncuların oyun karşılığında gerçek para kazanmalarını elde eden Web3 tabanlı Oyna ve Kazan modelini de örnekliyor. Bir kez daha, Microsoft ile ortaklığın önemi küçümsenemez, bu sebeple bu sektörde bir ilktir ve StarHeroes’un haiz olduğu potansiyeli hakikaten örneklemektedir.

Daha çok informasyon ve tertipli güncellemeler için resmi internet sayfasını ve ek olarak aşağıdakileri ziyaret ettiğinizden güvenli olun:

twitter,

telgraf,

ihtilaf

orta

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir