Milyarder David Rubenstein Kriptoda Yükseliyor, Düzenlemeler Mevzusunda İyimser – Piyasalar ve Fiyatlar Bitcoin Haberleri

Carlyle Group’un kurucusu milyarder David Rubenstein, ABD’li milletvekillerinin kripto endüstrisini gereksiz yere düzenlemeye zorlamayacağına inanıyor. Kripto mevzusunda iyimser bulunduğunu kaydeden milyarder yatırımcı, “En büyük servetler, insanoğlu geleneksel bilgeliğe karşı çıktığında kazanılır” dedi.

David Rubenstein Kriptoda Boğa

En büyük yatırım firmalarından kabul edilen Carlyle Group’un kurucu ortağı olan milyarder yatırımcı David Rubenstein, Perşembe günü CNBC ile yapmış olduğu röportajda kripto para birimi görünümünü paylaştı.

Milyarder, kripto para birimi mevzusunda iyimser olup olmadığıyla ilgili bir soruya cevap olarak şunları söylemiş oldu:

İnsanlar geleneksel bilgeliğe karşı çıktıklarında en büyük servetlerin kazanıldığını düşünüyorum anlamında iyimserim.

Sektördeki fırsatları belirterek “Kriptoların nerede olacağını kim bilebilir fakat şu anda kripto acıklı bir halde dövüldü” dedi.

Sonrasında bir kripto yatırımcısı bulunduğunu doğruladı. Carlyle Group kurucu ortağı, “Bir tek kriptonun kendisine değil, yalnızca kripto para birimlerine değil, endüstriye hizmet eden şirketlere de sektörü çevreleyen şirketlere kişisel olarak yatırım yaptım” dedi. Rubenstein, Coinbase’in (Nasdaq: COIN) bu şirketlerden birine bir örnek bulunduğunu açıklayarak, bu firmaların kripto fiyatlarındaki düşüş sebebiyle “son zamanlarda aslına bakarsak o denli iyi performans göstermediğini” sözlerine ekledi.

Sadece Rubenstein altını çizdi:

Fakat zaman içinde, endüstrinin gitmediğini düşünüyorum.

Milyarder başlangıçta kripto mevzusunda şüpheciydi. Sadece Nisan ayında kripto ile alakalı fikrini değiştirdiğini deklare etti.

Kripto para düzenlemesi ile ilgili olarak, haber çıkışına “Kurultay Üyeleri bu endüstriyi gereksiz yere düzenlemeye zorlamayacak” dedi.

Rubenstein şu görüşleri dile getirdi:

Kripto seçim bölgesi Kurultay’de fazlaca kuvvetli. Cumhuriyetçi, özgürlükçü ve lobicilik için para harcamaya fazlaca istekli olma eğilimindedirler.

“Sektörün Kurultay üyeleriyle ilişkilerde yumuşak olamayacağını düşünüyorum. Bence oldukça agresif olacaklar ve bence Kurultay üyeleri, düzenlemeleri halihazırda yaptıklarından daha fazlasını halletmeye zorlamayarak hareket edecekler” dedi Carlyle Group kurucu ortağı.

Milyarder David Rubenstein’ın yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Kevin Helms

Avusturya Ekonomisi talebesi olan Kevin, 2011 senesinde Bitcoin’i buldu ve o zamandan beri bir müjdeci oldu. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ tesirleri ve iktisat ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir