Mobil için Hazırlanan İlk 3D Metaverse RPG, ProtoReality Games tarafınca DO119, 2022’nin Son Çeyrekinde Çıkıyor

Izahat: Bu sponsorlu bir gönderidir. Okuyucular herhangi bir işlem yapmadan ilkin daha çok araştırma yapmalıdır. Daha çok informasyon edin >

Metaverse’in neleri kapsadığına dair hala katı ve süratli kurallar olmasa da – bazıları sanal gerçekliğin ve artırılmış gerçekliğin özellikleri tanımladığı mevzusunda ısrar ediyor, sadece daha çok günlük kullanım, VR olmadan da keşfedilebilecek sanal dünyalara yöneliyor – bir Metaverse Standartlar Forumu yapılmış oldu. kısa sürede gelişen endüstriyi denetlemek ve büyümesini erişilebilir bir forma yönlendirmek için kuruldu.

Oyun endüstrisi şu anda Fortnite, Minecraft ve Roblox şeklinde eski Web2 standartlarıyla beraber Metaverse geliştirmedeki aslan payını oluşturuyor ve hala günde ortalama 50 milyon etken kullanıcıyı bir araya getiriyor. Metaverse oyunlarındaki daha yeni Web3 gelişimleri söz mevzusu olduğunda, şimdiye kadarki oyunların bir çok hala büyük seviyede kolay oldukça oyunculu mini oyun deneyimlerinden oluşuyor ve bir çok şimdilerde trend olan oyna-kazan içeriğine odaklanıyor.

Gene de derin, sürükleyici arsalara haiz şaşırtıcı derecede azca sayıda Web3 Metaverse oyunu var. Tüm Metaverse RPG’leri nerede? Metaverse sanal dünyaları, MMORPG türüne muhteşem bir halde uyum sağlar. Bu çeyrek, bu boşluğu büyük seviyede doldurmayı vaat eden yeni bir 3D Metaverse RPG’nin lansmanını görecek – ve mobilde, daha azca değil.

Oldukça Yakında: DO119, İlk Mobil 3D Metaverse RPG

Türev Outstation 119 – yada özetlemek gerekirse DO119 – bu Eylül ayında mobil cihazları piyasaya devam eden Web3 Metaverse oyun öğelerine haiz, oynaması parasız bir 3D RPG’dir. ProtoReality Games tarafınca geliştirilen DO119, neredeyse fark edilmeyen işlem ücretleri ile çevre dostu bir blok zinciri ağı olan Solana üstüne inşa edilmiştir.DO119, bundan 100 yıl sonrasında, dünyanın çöküşünden onlarca yıl sonrasında, distopik bir gelecek ortamında geçen bir bilim kurgu aksiyon RPG’sidir. Rakiplerini geride bırakırken ve yüksek konseptli bir kent manzarası fonunda hayatta kalırken karmaşık geçmişlerini ortaya çıkarmak için varlıklı detaylı bir destana başlamış olan oyuncularla sürükleyici bir arsa içeriyor.

Netflix için yazmış Hollywood düzeyinde gerçek senaryo yazarlarımız var ve sanat ve müzik Güneydoğu Asya’daki en iyi yaratıcı yeteneklerden bazıları tarafınca yapılıyor.”

ProtoReality Games CEO’su ve kurucu ortağı Daniel Muller dedi.

“DO119, oyuncuların kendilerini tamamen kaptıracakları bir oyun deneyimi.”

DO119’daki her karar, neticeleri değişiklik yapma ve gelecekteki karakter gelişimini çeşitli şekillerde etkileme potansiyeline haizdir. Ve çatışan hedeflere doğru hareket eden oldukça sayıda düşman karakter grubu ve bağlaşık oyuncuların daha büyük tehditleri üstüne almak için bir araya getirebileceği misyonlar ile alınacak kararların sıkıntısı yoktur. Çatışma açısından, oyun, yüksek süratli vasıta yarışları ve FPS cenk bolluğu ile kesinlikle aksiyon dolu olmayı vaat ediyor. Daha stratejik düşünen oyuncular, büyük bir kentsel çevrede tecim yapmaktan, komplo kurmaktan ve gezi etmekten keyif alacaklar.

Öykü Odaklı Yeni Bir Web3 Oyun Deneyimi

Öteki çağıl Web3 oyunlarında olduğu şeklinde, oyuncuların takas edilebilir jetonlar ve NFT’ler kazanmaları mümkündür. Sadece Muller, oyunun Kazanmak için Oynamaktan ziyade “Oynat ve Kazan” çizgisinde bulunduğunu ve oyunun odağını nihai ödülden ziyade oyun deneyimine direkt yerleştirdiğini vurguluyor.

“Ürün mükemmel olduğundan oyuncularımızın geri gelmeye devam etmelerini ve DO119’u mükemmel bir oyun deneyimi olarak arkadaşlarına önermelerini istiyoruz. Sadece günümüzde P2E GameFi oyunlarında bunu anlayamazsınız – hepimiz bir tek para kazanmaya odaklanmış durumda.”

dedi Müller.

“DO119, sürükleyici ve keyifli oyun oynamaya odaklanmıştır.”

Oyun ek olarak bir takım topluluk merkezli Metaverse öğesi de getiriyor. Oldukça oyunculu turnuvalar, kuvvetli bir çevrimiçi rekabet duygusunu teşvik edecek ve oyuncular, kent manzarası oyun dünyası çevresinde düzenlenen çeşitli özerk alanlarda rahatlamak ve sosyalleşmek için bir araya gelebilirler. İkincisi, markalı içeriğe bile haizdir ve oldukça çeşitli sektörlerden reklamcılara gerçek siberpunk Metaverse tarzında anlatıyı bozmadan oyuncularla etkileşim kurma şansı verir.

Mobil Cihazlarda Başlatma

DO119 bu çeyrekte çıkıyor. Oyun, iOS ve Android mobil uygulama mağazalarında indirilebilecek.

Youtube’da okuyucuların oyunun iyi mi olacağına dair bir düşünce edinmek için denetim edebilecekleri bazı oynanış görüntüleri var, sadece bunun dört ay ilkin gösterilen alfa öncesi kalite bulunduğunu ihmal etmeyin. Nihai oyunun iyi mi görüneceğine dair daha iyi bir düşünce için ProtoReality Games’in Twitter, Telegram yada Discord kanallarındaki duyuruları takip etmeye devam edin.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir