Mt Gox Alacaklıları Güncellendi, Mütevelli Heyeti Rehabilitasyon Sorumlusunun “Şu anda Geri Ödeme Halletmeye Hazırlandığını” Söylemiş oldu – Bitcoin News

31 Ağustos 2022’de Mt Gox mütevelli heyeti Nobuaki Kobayashi, yakın tarihindeki bir mektupta rehabilitasyon sorumlusunun Mt Gox alacaklılarına “şu anda geri ödeme hayata geçirmeye hazırlandığını” deklare etti.

Mütevelli Kurul Güncellemeleri Mt Gox Alacaklıları — Geri Ödeme Zamanı ve Takas Hâlâ Bilinmiyor

Geçen hafta, Mt Gox’tan 140 bin bitcoin (BTC) özgür bırakılmasıyla ilgili spekülasyonlar ve söylentiler, toplumsal medya platformları ve manşetlerini doldurdu. Birkaç şahıs ve Mt Gox alacaklıları söylentileri “düzmece haber” olarak adlandırdığı için Bitcoin.com News altı gün ilkin durumu ele aldı. Aynı süre zarfında, bir bitcoin balinası 10.000 BTC’yi bilinmeyen cüzdanlara aktardı ve 2018 ek izahat, buluşsal yöntemler ve kümeleme şekilleri, fonların muhtemelen Haziran 2011 Mt Gox hack’lerinden kaynaklandığını gösteriyor.

Gizemli balina transferinin peşinden, geçen Çarşamba günü Mt Gox, mahkeme mütevelli heyeti Nobuaki Kobayashi’den mahkemenin alacaklılara “şu anda geri ödeme hayata geçirmeye hazır bulunduğunu” açıklayan resmi bir güncelleme yayınladı. Mt Gox alacaklıları, Tokyo’daki mahkeme tarafınca tutulan bitcoinlere erişmek için senelerdir bekliyorlar. Web sitesinin talep sürecine nazaran, bitcoin (BTC) cinsinden ödemeler, rehabilitasyon sorumlusu tarafınca belirlenen bir borsa vesilesiyle yapılacaktır. Mt Gox talep süreci şunları belirtir:

Bir rehabilitasyon alacaklısının bitcoin ile ödeme alabilmesi için, bu şekilde belirlenmiş bir yerde bir kullanıcı olarak kaydolması gerekecektir. [exchange].

Mt Gox alacaklıları süreci son aşama yavaştı ve herhangi bir alacaklı itiraz ettiğinde, mahkeme belirli mevzuları değerlendirmek için ilerlemeyi durdurmak mecburiyetinde bırakıldı. “Atama – Engelleme Referans Periyodu” için bir son tarih başlangıç ​​zamanı varken, bitiş zamanı “Temel Geri Ödeme Son Zamanı” olarak işaretlenir.

Doğrusu resmi olarak kimse geri ödeme sürecinin ne vakit başlayacağını bilmiyor. Kobayashi, belirli tarihler ve dağıtım için bekleyen kripto varlıklarını saklayacak borsanın adı şeklinde geri ödeme sürecinin belirli ayrıntıları mevzusunda alacaklıları hala güncellemek zorunda. BTC ile ödeme almak isteyen alacaklıların, resmi olarak adlandırıldıktan sonrasında atanan kripto borsasına kaydolmaları gerekebilir. Şu anda, Mt Gox rehabilitasyon mütevelli heyeti, geri ödeme hayata geçirmeye hazırlandığını açıkça gösteriyor, sadece bunun resmi olarak ne vakit gerçekleşeceği mevzusunda kimsenin tahmini yok.

Bu hikayedeki etiketler

24000 talep sahibi, Temel Geri Ödeme Son Zamanı, Bitcoin, Bitcoin (BTC), BTC, Davacılar, alacaklılar, Exchange, Exchange hacklendi, Japonya, KYC, KYC Uyumluluğu, Mt Gox Trustee, Mt. Gox rehabilitasyon planı, Nobuaki Kobayashi, geri ödemeler, Engelleme Referans Periyodu , yerleşim planı, Tokyo, Tokyo Bölge Mahkemesi, Mütevelli Heyeti

Son olarak Mt Gox güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir