NEAR Salı Günü Ortalama %12 Düşürken SOL 12 Günün En Düşüğüne Düştü – Piyasa Güncellemeleri Bitcoin Haberleri

Solana Salı günü art arda ikinci bir seans için düştü ve tokeni on iki günün en düşük seviyesine itti. Hareket, kripto piyasalarındaki hissiyatın yarınki FOMC toplantısı öncesinde düşüşe geçmesiyle geldi. Yakın protokol de daha düşüktü ve bugün %12’ye kadar düştü.

Sol sol)

Fiyatlar mühim bir destek seviyesine yaklaşırken Solana (SOL) ikinci gün kırmızıda kaldı.

Salı günü SOL/USD, tokenin 14 Temmuz’dan bu yana işlem görmüş olduğu en düşük düzey olan 35.28$’a düştü.

Hareket, tutarları Haziran ortasından bu yana geçerli olan 32.40 dolarlık destek noktasına yaklaştırdı.

SOL/USD – Günlük Grafik

Solana’daki bu son düşüş trendi, tam yedi gün ilkin bugün, boğaların 50 dolara hareket etme girişiminin arkasından 47 dolarlık tavan fiyat durağan(durgun) kaldığında başladı.

Grafiğe daha yakından bakıldığında, fiyat gücü 65.20 direnç noktasına ulaşmış olduğu için bu başka bir tavan olarak gerçekleşti.

Bu, önceki boğaların daha çok ralli için ihtiyaç duyulan baskıyı sürdürememesiyle, Nisan ayının başından bu yana izlenen göreceli güç endeksinin (RSI) en yüksek seviyesiydi.

SOL/USD, boğaların tekrardan girmeye hazırlandığını görmeden ilkin 32.40 dolar seviyesine doğru gidebilir.

Yakın Protokol (YAKIN)

Solana benzer biçimde, Yakın protokol (NEAR), tokenin %12’ye kadar düşmesiyle bugünkü seansta son kayıpları artırdı.

Haftaya adım atmak için 4,08$’lık bir zirvenin arkasından NEAR/USD, günün erken saatlerinde 3,59$’a düştü.

Bu, tokenin, fiyatların o zamanki 3,50$ seviyesinden tırmandığı 18 Haziran Pazartesi gününden bu yana en düşük noktasına düştüğünü görmüş oldu.

YAKIN/USD – Günlük Grafik

Bugünkü satış, bu noktaya yakın protokole geri döndü ve geçen haftaki 5,00 dolarlık bölgeye başarısız çıkışın arkasından geldi.

Fiyatlardaki düşüş, 14 günlük RSI’nın 46.80’de kendi tabanının altına düşmesi ve şimdi 44.99’da izlemesi ile geliyor.

NEAR şu anda geçen haftanın aynı noktasından %17 daha düşük işlem görüyor ve Tüm göstergeler önümüzdeki seanslarda daha çok düşüşe işaret ediyor.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Yakın protokol önümüzdeki birkaç hafta içinde 5 dolara geri dönecek mi? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

Eliman Dambıl

Kripto, Hisse Senedi ve FX’te aracı kurum direktörü, perakende tecim eğitimcisi ve piyasa yorumcusu olarak çalışan Eliman, piyasa analizine eklektik bir perspektif getiriyor.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir