NFTs.com alan adı 15 milyon dolara satın alındı

NFTs.com alan adı, 15 milyon dolara satın alındı ​​ve bu, onu bu yıl kamuya açık olarak bildirilen en büyük alan adı satışı haline getirdi.

DomainInvesting’e gore, antak kalma Domainer ve GoDaddy tarafınca açıklanmayan bir alıcı için aracılık ederken, Escrow.com satın almayı kolaylaştırdı.

3 Ağustos’ta sonuçlandırılan antak kalma, 2019’da Voice.com’un 30 milyon dolara satın alınmasının peşinden son birkaç yılda kamuya açıklanmış en büyük alan adı satışı oldu. Hem de, 2017 senesinde 2 milyon dolara satın alınan Eth.com’u geride bırakarak kriptoyla ilgili en pahalı alan adı. Escrow.com’un genel müdürü Jackson Elsegood, bunun Web3 ile ilgili görmüş olduğu en büyük işlemlerden biri bulunduğunu söylemiş oldu. platform.

Nisan 2021’de Bitcoin.com alan adı GoDaddy’de 100 milyon dolara özetlemek gerekirse listelendi, sadece NameCheap benzer biçimde öteki kayıt şirketleri, satılık olmadığını söyleyerek bu iddialara itiraz etti.

NFTs.com’un satıcısı da anonim kalır. Alan adı için önceki satın alma tutarları halka açık değildir, 2018’in sonunda kaydedilen Archive.org’un 25,795 ABD doları talep fiyatı haricinde.

Daha ilkin Domainer için çalışan GoDaddy temsilcisi Matt Holden, NFT’lerin metaverse ekonomisinin ve GameFi’nin temelini iyi mi oluşturduğunu göz önünde bulundurarak alan adının “muhteşem bir varlık” bulunduğunu söylemiş oldu.

“NFTS.com ile ilgili tüm taraflarla çalışmak bir zevkti, alıcı için bir kategori katil alan adı ve tüm Web3 alanında mümkün olan en iyi nokta com’lardan biri olmasa da birini elde etmek için inanılmaz bir fırsattı” dedi. basın bülteni.

NFTs.com için hemen hemen resmi bir plan açıklanmadı. Sadece Domainer, alan adı alıcısının, sanatçılara küratörlü bir Web3 hizmeti sunan bir platform olan DigitalArtists.com da dahil olmak suretiyle öteki birkaç Web3 projesiyle ilişkili bulunduğunu söylemiş oldu.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir