Paradigm, Ethereum POW tokeninin 18 $ karşılığında işlem görebileceğini tahmin ediyor

Kripto yatırım şirketi Paradigm, Ethereum POW tokeninin birleşme sonrası ETH’ye indirimli olarak tecim yapmasını beklediğini ve madeni para için 18 dolarlık bir fiyat öngördüğünü söylemiş oldu.

Paradigm’in fiyat tahmini, spot eter ve vadeli fiyatlar arasındaki farklara dayanmaktadır.

Uzmanlar, 31 Ağustos itibariyle 18$’lık bir indirimle işlem gören büyük borsalarda 30 Eylül’de nihayetlenen Ether sözleşmeleriyle, ETHPOW’un minimum 18$ değerinde olacağına inanıyor.

Paradigma şunları deklare etti:

Spot = PoS + PoW olduğundan, gelecek bir tek PoS olduğundan, ETHPOW’un piyasa tahminlerinin ne kadar kıymetli olacağını bir tek spot-gelecek bazında çıkarabiliriz. Şu anda, temel, ETHPOW’un ~ 18 $, şu demek oluyor ki ETH piyasa değerinin ~ %1,5’i kadar fiyatlandırılacağı anlamına geliyor.”

Başka bir piyasa analisti Cumberland da benzer bir duyguyu dile getirdi. Cumberland’a bakılırsa, ETHPOW’un gelecekteki fiyatını belirlemek için bir spot vadeli işlem temeli kullanılabilir.

Piyasaların, ETHPOW’un ETH’nin mevcut piyasa değerinin %1,5’inde fiyatlandırılacağını ima ettiğine devam etti, şundan dolayı bir çok ETH sahibi vadeli işlem piyasasında piyasadan bağımsız stratejiler benimsiyor.

ETHPOW belirteci 30 gün içinde %50’den fazla düşüş gösterdi

CoinMarketCap verilerine bakılırsa, ETHPOW (IOU) fiyatı son 30 gün içinde 100 dolardan 36.96 dolara düşmüş olduğu için ETHPOW için fazlaca daha düşük bir fiyatın potansiyeli borsada listelenen potansiyel ETH POW tokenlerine de yayılmış şeklinde görünüyor.

Coinecko verileri ek olarak Ethereum PoW Fork IOU’nun (ETHW) son yedi gün içinde %20’nin üstünde düştüğünü gösterdi.

Bununla beraber, belirteç yalnızca bir IOU’dur, şu demek oluyor ki bir borç sözleşmesidir ve yalnızca blok zinciri ağı etken hale ulaştıktan sonra resmi bir belirteç haline gelecektir.

Ayrıca BitMEX, ETHPOW tokeninin potansiyel fiyatının hala çoğunlukla spekülatif bulunduğunu belirtti, şundan dolayı herhangi bir work fork zincirinin ispatı üstündeki ETH sahipleri, gerçek ETH’leriyle aynı oranda ETHPOW tokeni alacaklar.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir