Performansı çoğaltmak için KCC yükseltmesi kontrol ağında yayında

İsim

31 Mart’ta gösterilen KCC haftalık raporuna gore KuCoin Community Chain (KCC) V.1.4.0 güncellemesi, 29 Mart’ta kontrol ağında yayına girdi.

Güncelleme özeldir ve yukarı akış kodunun birleştirilmesini hedefleyecektir. Güncellemenin temel amacı performansı artırmaktır. Sadece KuCoin ekibi, güncellemenin birkaç hatayı da çözeceğini de belirtti.

Güncelleme

KCC, fan yapımı merkezi olmayan bir açık zincirdir. Bundan dolayı KuCoin ekibi, tüm KCC topluluğunu teste katılmaya çağırdı. Ekip, topluluk üyelerini, kontrol aşamasındaki deneyimlerine dayanarak yeni yükseltme hakkında geri bildirimde bulunmaya teşvik etti.

Kontrol süresi başarıyla sona erdikten sonrasında, güncellemenin kesin bir sürümü KCC ana ağında yayınlanacaktır. Ekip, ana ağ dağıtımı için bir tarih açıklamadı. Sadece, son sürümün kararlılığının ve akıcılığının bu süreçte ana odak noktası olacağını belirttiler.

öteki mühim noktalar

Rapora gore KCC, günlük averaj 10.651 işlemle haftalık 74.557 işlem kaydetti. Bu işlemler için averaj gas tutarı 0,00033528 KuCoin Token (KCS) olarak hesaplandı. KCC’nin haftalık raporunda ek olarak önceki haftadan bazı mühim noktalara yer verildi.

Mesela, daha çok esneklik ve öteki gelişmiş kabiliyetler sağlamak için tasarlanmış olan ERC4337 EntryPoint Sözleşmesinin resmi v.05 sürümü, KCC ana ağında ve kontrol ağında başarıyla dağıtıldı. Ekip ek olarak Paymaster ve Bundler hizmetlerinin de yakın gelecekte devreye alınacağını kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir