Phemex, DeFi ve Kripto Para Birimi Araştırmalarını Desteklemek İçin Université Paris Dauphine-PSL ile Ortaklık Yapıyor

Bu makaleyi paylaş

Meşhur yüksek tahsil kurumu Université Paris Dauphine-PSL, küresel kripto borsası Phemex ile ortaklık yapıyor. Profesör Herve Alexandre, projeyi yönetecek şahıs olacak.
Bir eğitim alanında DeFi ve kripto üstüne araştırma. 2019’da piyasaya sürülen Phemex, en iyi kripto türev borsaları içinde hızla yükselen Singapur merkezli bir kripto platformudur. Şu anda günlük averaj işlem hacminde 10 milyar doların üstünde görüyor ve dünya genelinde 5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Araştırma, Université Paris Dauphine-PSL’de tanınmış ve elit bir Finans profesörü olan Prof. Alexandre tarafınca yürütülmektedir.

Phemex, Kripto Para Birimi Eğitimi Vermeye Kararlıdır

Université Paris Dauphine-PSL, organizasyon ve karar verme bilimleri alanında önde gelen yüksek tahsil kurumudur. EQUIS akreditasyonuna (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi) haiz tek Fransız üniversitesi olan Dauphine-PSL, matematikte dünyanın en iyi 15 üniversitesi içinde yer almakta ve kuvvetli bir internasyonal saygınlık kazanmaktadır.

Bir Phemex sözcüsü şunları söylemiş oldu:

“Université Paris Dauphine-PSL, daha iyi bir yarın için devamlı değişime uyum sağlama mevzusundaki tüm görüşlerimizle uyumlu olan son aşama elit bir enstitüdür. Université Paris Dauphine-PSL ve Profesör Herve Alexandre ile beraber, kullanımı kolay ve son aşama güvenli platformumuzun kullanıcıları finansal yolculuklarında başarı göstermiş olma ve özgürleşme mevzusunda iyi mi güçlendirdiğini göstermek için beraber emek harcamayı dört gözle bekliyoruz.”

Platform, Université Paris Dauphine-PSL’nin bir ortağı olmaktan gurur duyuyor ve ethos’unu değişimi kucaklamak, geleceğin zihinlerini eğitmek ve örnek alınacak bir örnek olmak için görüyor. İki taraf, DeFi ve kripto para biriminin eğitimde kendisini iyi mi sağlamlaştırdığının değişimini göstermek için güçlerini birleştiriyor.

Phemex, kullananların kripto varlıklarından faiz kazanmalarını elde eden Phemex Earn şeklinde birkaç yeni coşku verici ürünün piyasaya sürülmesiyle son zamanlarda yükselişe geçti. Phemex Earn, kullanıcılara daha yüksek getirili yatırım seçenekleri sunmak için ayı piyasası süresince daha yüksek APY ürünlerini piyasaya sürmeye devam edecek. Başka bir yeni ürün sürümü, kullananların piyasaya sürülmeden ilkin indirimli fiyatla potansiyel proje belirteçlerini satın alabilecekleri Phemex Launchpad’i içerecek. Tüm bu yeni çıkan ürünler oldukça iyi karşılandı ve daha birçok ürün için yalnız başlangıç ​​noktası şeklinde görünüyor.

Profesör Herve Alexandre şu yorumu yapmış oldu:

“Kripto paraya olan ilgim devamlı dünyayla paylaşmak istediğim bir şeydi ve Phemex’in benden onlarla güçlerini birleştirmemi istemesinden dolayı oldukça heyecanlıyım. Platformun sunduklarından hakikaten etkilendim ve DeFi kripto para biriminin geleceğini daha da geliştirmek ve keşfetmek için onlarla beraber emek harcamayı dört gözle temenni ediyorum.”

Phemex’in misyonu, her insanın tam kapasitelerinden yararlanmaları için muhteşem yatırım fırsatları sağlamaktır. Phemex, son teknoloji bir kripto tecim borsası kurarak, kullanıcılara sınırsız fırsat, daha çok eşitlik ve özgürlük sunan bir dünyada güç veriyor. Phemex, insanlara kendi kaderlerini oluşturma kabiliyeti vererek imtiyaz ve münhasırlığı ortadan kaldırır.

CoinMarketCap’e nazaran Phemex, iki yıldan birazcık fazla bir süre içinde kripto piyasasına girdi ve ara sıra dünya çapındaki en iyi 5 kripto türev borsasına ulaştı. Bu patlayıcı gelişme sadece projenin kullanıcılar için kıymet sağlama mevzusundaki sarsılmaz taahhüdü ile başarılabilirdi.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir