PIXXSTASY NFT Pazarını Değiştiriyor – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Uyuşturucu önleme ve rehabilitasyonu için bir yardım projesi olan PIXXSTASY, NFT pazarını tekrardan tanımlıyor. Organizasyon bu yıl 399 sınırı olan sayıda NFT satacak ve gelirleri dünya genelinde uyuşturucu karşıtı kampanyalara ve uyuşturucu kurtarma programlarına katılan hayır kurumlarını desteklemek için kullanacak. “ŞİFACI OLUN” ve “KULLANMAYIN” çarpıcı sözleri altında etkinlik göstermektedir. JUST OWN IT”, marka, yaşamları dönüştürmek ve dünya genelinde 1 milyon dolardan fazla para toplamak için blockchain teknolojisinden yararlanmak istiyor.

PIXXSTASY’nin enerjisi ve yönü, iki senelik bir uyuşturucu bağımlılığına bizzat şahit olan kurucusu Zoltán Egri’den geliyor.

“Fazlaca şey yaşadım” diyor Egri. “Çalışandım, yöneticiydim, 5 dakikalık yıldızdım, aşıktım, dolandırıcıydım, zengindim, uyuşturucu bağımlısıydım ve sonrasında aklandım. PIXXTASY, hayatımdaki olayların bir araya gelmesiyle oluştu.”

Egri şimdi PIXXSTASY’yi uyuşturucu kullanıcılarının çağdaş yöntemlerle bırakmalarına ve bağımlılıklarını iyileştirmelerine destek olmak için kullanmak istiyor. On bir kar amacı gütmeyen kurum ve rehabilitasyon merkezini desteklemek için niteliksiz el sanatları NFT’lerinin satışını kullanacak. Egri, bağış miktarlarının NFT satışlarının sıklığına ve fonları hangi kuruluşun alacağını belirlemek için rastgele bir piyango sistemine bağlı olacağını söylüyor.

PIXXSTASY, NFT koleksiyonunu üç aşamada çıkaracak: 333+33+33. Satın almak isteyen kişilerin 31 Ağustos 2022’ye kadar beyaz listeye kaydolmaları gerekecek. Arkasından her katılımcı bir PIXXTASY NFT satın almak ve haiz olmak için seçilme şansına haiz olacak.

Egri fiyatların yüksek olacağını umarken, hepimiz için durum bu şekilde olmayacak. Daha düşük bütçeli alıcılar için bazı pazarlıklar mevcut olacaktır.

NFT’leri daha çekici hale getirmek için sınırı olan sayıda üretilirler ve ustalaşmış bir sanatçı tarafınca elle çizilirler. Tasarımlar, Yıldız Wars, Bitcoin şeklinde popüler kültürün ve Hello Kitty şeklinde memlerin popüler görüntülerine benziyor. Egri’ye nazaran bu, kısmen çekicilik yaratmak ve kısmen de uyuşturucu satıcılarının sattıkları yasa dışı maddeleri temsil etmek için pop ikonlarını iyi mi kullandıklarına dair farkındalık yaratmak içindir.

Gene de PIXXSTASY bunu tek başına yapmıyor. Proje, tesirini çoğaltmak için öteki şirketlerle ortaklık kuruyor.

Mesela, bir uygulama, internet sayfası ve web3 ajansı olan KingIT Solutions, PIXXSTASY’nin 399 NFT, Dapp ve akıllı sözleşmeyi oluşturmasına destek olacaktır. Ek olarak pazarlamasını destekleyecek, projenin internet sayfasını oluşturacak ve içeriğindeki mükemmelliğini farkındalığı çoğaltmak ve daha çok topluluk üyesini öne çıkıp firmanın beyaz listesine kaydolmaya teşvik etmek için kullanacak. KingIT, PIXXSTASY’nin internet sayfasındaki her bir 3D px sanatı parçasını ayrı ayrı tasarladı. Bu tarz şeyleri, web tasarım endüstrisinde yaygın bir uygulama olan öteki görüntülerden otomatikman oluşturmadı.

Macar hip-hop sanatçısı ikilisi BSW de PIXXSTASY’yi destekleyecek. On iki yılı aşkın bir süredir performans sergileyen grup, amacı desteklemek için NFT’leri, müziğini ve kripto para birimini kullanarak projenin çalışmalarını tanıtmış olacak ve destekleyecek.

Netice olarak, PIXXSTASY, bağımlılık belasını azaltmak için yeni bir yola öncülük ediyor. Blockchain teknolojisi, hayırsever bağışların kolaylığını artırmayı ve probleminin üstesinden gelmek için ihtiyaç duyulan büyük oranda parayı artırmayı vaat ediyor.

Internet sayfası: https://pixxtasy.io/

PIXXTASY Anlaşmazlığı: https://discord.com/invite/KKgWGuWgZR

Instagram: https://www.instagram.com/pixxtasy.nft/

Twitter: https://twitter.com/pixxtasy?s=20&t=tQrL3eXKGUBA8iLt2CIuQg

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pixxtasy/

TikTok: https://www.tiktok.com/@pixxtasy.nft

KingIT Çözümleri Web Sitesi: https://www.kingitsolutions.net/en/

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir