Piyasa Sıçramasında Yükselen En Son Kripto Filecoin

Mühim Çıkarımlar

Filecoin geçen hafta toplandı. Gün için %19.4 arttı. Artan makroekonomik gerilimlere karşın, kripto pazarındaki duyarlılıktaki bir değişikliğin peşinden artış geliyor. Tüccarlar, piyasa dibinin içeride olup olmadığı mevzusunda bölünmüş durumda.

Bu makaleyi paylaş

Filecoin’in FIL’i bugün %19.4 arttı.

Filecoin Piyasa Rallisinde Terfi etti

Filecoin, kripto para piyasasının geri kalanından daha iyi performans gösteriyor.

FIL/USD (Kaynak: CoinGecko)

Merkezi olmayan depolama ağının FIL tokeni bugün %19,4 arttı ve Bitcoin ve Ethereum şeklinde bir çok büyük kripto varlığını geride bıraktı. Polkadot’un DOT’u ve Kusama’nın KSM’si de dahil olmak suretiyle öteki birçok token de terfi etti, sadece Filecoin kriptonun en iyi 100 önder tablosunda bugünün en kuvvetli oyuncusu. CoinGecko verilerine gore, geçtiğimiz hafta %75 artışla şu anda 9.90 dolardan işlem görüyor.

Artış, kripto pazarında değişken bir dönemde geliyor. Fiyatlar, makroekonomik gerilimler, piyasanın tükenmesi ve Terra ve Three Arrows Capital şeklinde devlerin çöküşü sebebiyle aylardır düşüş eğilimindeydi, sadece piyasa Temmuz ayında bir toparlanma emareleri göstermeye başladı. Geçen hafta, Federal Biriki faiz oranlarını 75 baz puan daha artırırken, Ekonomik Çözümleme Bürosu ABD ekonomisinin art arda ikinci çeyrekte daraldığını ortaya çıkararak “teknik bir durgunluğun” başladığının sinyalini verdi. Bu tür gelişmeler çoğu zaman risk altındaki varlıklar için negatif olarak görülse de, kripto piyasası geçen hafta terfi etti ve piyasanın aslen makro belirsizlikle fiyatlanmış olabileceğini düşündürdü.

Kripto Piyasası Geri Dönüyor

Bitcoin, acımasız bir Mayıs ve Haziran’ın peşinden Temmuz’u yeşille kapattı ve Ekim 2021’den bu yana en iyi aylık performansını kaydetti. Ayrıca Ethereum, geçici olarak başlaması planlanan kilometre taşı “Birleştirme” etkinliğine yönelik artan beklentiyle beraber son haftalarda piyasada liderliği ele geçirdi. eylül ortasında yaşar. Bitcoin ve Ethereum yükseldiğinde, likidite daha düşük piyasa kapitalizasyonlarına haiz öteki kripto varlıklarına akma eğilimindedir; bu çoğunlukla Filecoin’in itimat getirisi olarak yükselmesine müsaade eden şeydir.

İlginç bir halde, en kuvvetli performans gösterenlerden bazıları, Ethereum’un sözde “Birleştirme ticareti” ile bağlantılı olanlar oldu. Mesela, Ethereum Classic’in ETC’si, muhtemelen Proof-of-Work konsensüs mekanizmasını çevreleyen anlatı güçlendiğinden (Ethereum çatalı, daha meşhur kardeş dönüşlerinden sonrasında Proof-of-Work kullanmaya devam edecek) geçen hafta %44.4 arttı. Proof-of-Stake’de), Ethereum’un yakında yedekli olacak madencilerinin ağa akın etmesine öncülük ediyor. Lido stake protokolü için yönetim belirteci olan LDO, aynı dönemde %31.3 arttı.

Pek oldukca kripto varlığın yükseliş gücü göstermesiyle beraber, bazı piyasa katılımcıları, kripto meraklılarının ayı döngüsünün en düşük fiyat noktasına atıfta bulunmak için kullandıkları bir terim olan “dip”in olup olmayacağı mevzusunda sorular yönelttiler, sadece tüccarlar bölünmüş durumda. Crypto Twitter’ın en iyi tüccarlarından bazıları dipte bulunduğunu iddia ederken, ötekiler makroekonomik ortam ve önceki ayı piyasalarının doğası sebebiyle düşüşte olduklarını söylüyor (Bitcoin ve piyasanın geri kalanı senenin geri kalanında ralli yaparsa, son çöküş kripto tarihindeki en kısa ayı piyasası olacaktır).

Küresel kripto para birimi piyasa kıymeti şu anda 1,1 trilyon dolar civarında ve Kasım 2021 zirvesinin kabaca %63.3 arkasında.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler öncesinden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir