Poloniex hız, istikrar ve kullanılabilirliğe odaklanan yeni tecim sistemini başlattı

Kripto para borsası Poloniex, kullanıcılara daha çok istikrar, hız ve kullanılabilirlik sağlamak için yeni bir tecim sistemi başlattı.

Borsa, 1 Ağustos tarihindeki basın açıklamasında, yeni tecim sisteminin, borsanın komut eşleştirme hızını 30 kat artıran “yeni nesil” bir eşleştirme motoruna dayandığını söylemiş oldu.

Poloniex ek olarak, gecikmeyi beş kattan fazla azaltırken saniyede işlemleri 10 kat artırdığını ve lansmandan sonrasında daha çok iyileştirme planları bulunduğunu da sözlerine ekledi.

2014 senesinde kurulan Poloniex, ortalama 100 ülke ve bölgede spot ve vadeli işlem ticareti sunmaktadır.

Basın açıklamasına bakılırsa Poloniex, kullanıcı dostu hale getirmek ve daha çok hız ve daha çok özellik sunmak için uygulama programlama arayüzünü (API) tekrardan tasarladı.

Basın açıklamasına bakılırsa, yeni tecim sistemi, modüllerden biri arızalandığında öteki modüllerin devam eden işlevselliğini elde eden daha yüksek bir hata toleransına haizdir.

Poloniex ek olarak, yeni sistemin yükseltmeler için herhangi bir kesinti gerektirmeden ölçeklenebilirliği geliştirdiğini iddia ediyor. Şirket, bu, istikrar ve kullanıcı deneyiminden herhangi bir taviz vermeden trafik artışlarıyla başa çıkma kapasitesinde mühim bir gelişme bulunduğunu gösteriyor.

2019 senesinde Poloniex’e yatırım meydana getiren TRON kurucusu Justin Sun, basın açıklamasında şunları söylemiş oldu:

“Dünyanın en eski kripto borsalarından kabul edilen Poloniex, sistemini optimize etme mevzusunda etkisinde bırakan adımlar attı ve perakende ve ustalaşmış tüccarlara inanılmaz bir tecim deneyimi sunmaya devam edecek.”

Yeni tecim sistemi ek olarak piyasa emri, piyasa durdurma emri ve bir mum grafiği şeklinde yeni özellikler ekledi. Şirket, borsanın gelecekte marj ticareti, borç verme, stake etme, kazanma özellikleri ve tecim botları şeklinde daha çok işlevsellik eklemeyi planladığını söylemiş oldu.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir