Poloniex ve Bittrex, Kyle Roche’un Hukuk Bürosunun Borsalara Karşı Toplu Davadan Kaldırılmasını İstiyor – Bitcoin Haberleri

Dava şirketi Roche Freedman LLP’nin avukatı ve kurucu ortağı Kyle Roche’u çevreleyen irdelemenin arkasından, iki kripto borsası şirketi Bittrex ve Poloniex, hukuk firmasının kendilerine karşı oluşturulan toplu davalardan çıkarılmasını istiyor. Tether’i temsil eden avukata benzer şekilde, Bittrex ve Poloniex’i temsil eden avukatlar, “Bay. Roche’un son açıklamaları ciddi endişeler uyandırıyor.”

Poloniex ve Bittrex Avukatları, Roche Freedman LLP’nin Borsalara Karşı Davadan Kaldırılmasını İstiyor

Bittrex ve Poloniex, hukuk şirketi Roche Freedman LLP’nin kendilerine karşı oluşturulan belirli bir toplu davadan çıkarılmasını istiyor. Kripto butik dava şirketi, 2020’de çeşitli tecim platformlarına karşı toplu dava açtı ve dava, bir takım merkezi borsanın kripto fiyatlarını manipüle etmek için tether (USDT) kullandığını iddia ediyor.

Sadece, bir avukat ve Roche Freedman’ın kurucu ortağı olan Kyle Roche, Crypto Leaks tarafınca bir takım video yayınlandıktan sonrasında kendisini davalardan kaldırdı. Video kliplerde Roche, değişik kripto işletmeleriyle olan ilişkisini tartışıyor.

Avukat, kliplerin “doğru bağlamla sunulmayan oldukça sayıda kaynaksız yanlış ifade ve yasa dışı olarak elde edilmiş, üst düzeyde düzenlenmiş video klipler” içerdiğini iddia ediyor. Roche’un savunmasına karşın, birkaç yüksek profilli kripto para birimi argümanından çekilmeye karar verdi.

Roche kendisini davalardan çıkardıktan derhal sonrasında, Tether’in Debevoise & Plimpton LLP’den avukatı Elliot Greenfield, Roche’un tüm firmasının davadan men edilmesini talep etti. Şimdi Poloniex ve Bittrex aynı şeyi talep ediyor ve Roche’un açıklamalarının ve dürüstlüğünün, keşfin arkasındaki niyet şeklinde eylemleri bozabileceğine inanıyorlar.

“Bay. Roche’un son açıklamaları, bu tür bir keşfin ardındaki niyet ve bunun iyi mi kullanılacağı hakkında ciddi endişeler uyandırıyor, ”diye yazdı borsa avukatları, New York Cenup Bölgesi başkanı hakime. Dosyalama şunları ekler:

Borsa sanıkları, bu mevzuda koruyucu bir karar verildiğini ve avukatların bu tür emirlere uymasının beklenebileceğini takdir etse de, Bay Roche’un ifadeleri, davada üretilen gizli saklı materyalleri aslına bakarsan uygunsuz amaçlarla kullandığını açıkça ortaya koyuyor.

Ayrıca, Roche Freedman, Kyle Roche aleyhindeki davanın “açıkça yanlış” olduğuna inanıyor ve dava şirketi, sanıkların hukuk firmasına karşı tüm tartışmayı kullanmasını beklediğini söylüyor. Roche Freedman, “Sadece, sanıkların bunu tüm firmayı diskalifiye etmek için bir dava taktiği olarak kullanmaları şaşırtıcı değil,” dedi.

Bu hikayedeki etiketler

BitFinex, Bittrex, Bittrex Global, Toplu Dava Davası, Toplu Dava, gizli saklı bilgiler, Crypto, kripto işletmeleri, Crypto Leaks, Crypto Leaks videoları, Debevoise & Plimpton, Elliot Greenfield, Kyle Roche, Dava, Poloniex, Roche Freedman, Tether, Tether (USDT), USDT, videolar

Bittrex ve Poloniex’in hakimden Roche Freedman’ı şirketlere karşı oluşturulan toplu davalardan çıkarmasını istemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir