Polygon’un MATIC’i Yaşamsal Destek Seviyesini Yitirdi

Mühim Çıkarımlar

Pazartesi günü Polygon’un hakediş sözleşmesinden ortalama 1,4 milyar MATIC jetonu geçirme edildi. İşlemi satış baskısında bir artış izledi ve tokeni tehlikeli sonuç desteğin altına itti. MATIC, 0,60 ABD dolarına dik bir düzeltmeden kaçınmak için yakında destek olarak 0,89 ABD dolarını geri kazanmalıdır.

Bu makaleyi paylaş

Polygon, bir takım zincirleme işlemin kripto para birimi topluluğu içinde bir öfkeye yol açmasının peşinden yaşamsal bir destek alanının altına düştü.

Polygon’un MATIC’i Potansiyel Selloff ile Yüzleşiyor

Toplam MATIC arzının %14’ü hakediş sözleşmesinden geçirme edildikten sonrasında, çokgen kripto topluluğunun hitabı haline geldi.

Zincir üstü veriler, Polygon’un hakediş sözleşmesinden 1,4 milyar MATIC jetonunun geçirme edildiğini ortaya çıkardıktan sonrasında kripto para piyasasına bir kargaşa hissi geldi. Buna karşılık, Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal, token sürümünün “planlı bir hareketin” parçası bulunduğunu doğruladı ve topluluğu Polygon’un hak kazanma programını denetim etmeye çağırdı.

Polygon’un ekibi, kilidin açılmasının peşinden bir duyuruya verilen 1,4 milyar MATIC jetonunun tahsisini detaylandırdı. Ekibe gore amaç, bu belirteçleri projenin değişik bölümlerine dağıtmak. 546,6 milyon MATIC vakfın hazinesine gidecek, 200 milyon MATIC staking ödülleri için kullanılacak ve 640 milyon MATIC ekibe tahsis edilecek.

MATIC, jeton kilidinin açılmasının peşinden mühim bir destek alanının altına düştü ve 0-off satış riskini artırdı.

IntoTheBlock’un Para Çevresinde Gelen/Çıkış Fiyatı (IOMAP), 7.400’den fazla adresin daha ilkin 0,89 ila 0,92 ABD Doları içinde ortalama 1,6 milyar MATIC satın aldığını gösteriyor. Fiyatlar bu ilgi bölgesinin altında kalırsa, bazı piyasa katılımcılarının kayıpları önlemek için pozisyonlarından çıkma olasılığı artar.

MATIC’in Para Girişi/Çıkış Çevresi Fiyatı (Kaynak: IntoTheBlock)

Kötümser görünüm, Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesinin MATIC’in üç günlük tablosunda sunmuş olduğu bir satış sinyali ile para kazanıyor. MATIC sonrası gelişen düşüş formasyonu, 50 günlük hareketli averaj tarafınca reddedildi. Doğrulanırsa, Polygon tutarları 0,60 dolara iten bir ila dört üç günlük mum çubuğu düzeltmesi girebilir.

MATIC/USD üç günlük grafik (Kaynak: TradingView)

50 günlük hareketli ortalamanın önemi göz önüne alındığında, MATIC’in düşüş tezini geçersiz kılmak için muhtemelen yukarısında üç günlük bir mum çubuğu basması gerekecek. Gene de 200 günlük hareketli averaj, bu direnç seviyesinin derhal üstünde oturuyor ve bu, Poligon’un yükselmesi için 1,20 doların üstüne çıkması icap ettiğini gösteriyor. Direnci kırarsa, 1.65 dolara yükselebilir.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC ve ETH’ye sahipti.

Daha mühim piyasa trendleri için YouTube kanalımıza abone olun ve önder bitcoin analistimiz Nathan Batchelor’dan haftalık güncellemeler alın.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir