Porto Riko’nun Pastoral Karayip Vadisi’nde Bitcoin ile Bir Rüya Evi Satın Alın – Sponsorlu Bitcoin Haberleri

sponsorlu

Her kripto meraklısı yaşamının bir noktasında hayallerindeki malikaneyi Bitcoin ile satın almayı hayal etmiştir. Bir zamanlar hayal olan şey, Karayipler’in kalbinde yer edinen bu zarif, ultra çağdaş, 2 kattan oluşan, 5 yatak odalı konağın listelenmesiyle artık gerçek oldu.

Karayipler’deki Gizli saklı Vadi’de Aden yaşamı

Bu benzeri olmayan lüks mülk ArroyoLaRue Realty vasıtasıyla satılmaktadır ve Porto Riko Guaynabo’nun nefes kesici “Gizli saklı vadisinde” yer almıştır. Guaynabo’nun sakin Valle Escondido Estates bölgesinde yer almıştır. Pastoral, tatlı görünüm, derhal kapısının önünde ve San Juan metrosunun merkezine yalnız kısa bir sürüş mesafesinde güzel naturel kaynaklarla bir mahremiyet duygusu sunar.

Bu listenin satışı ile talihli alıcı, tropikal bir bölgede yalnız çarpıcı, benzersiz bir mülk değil, hem de bir taş atımı uzaklıkta yaşayan ünlülerden birine yakışan bir yaşam seçimi ve vergi avantajları da elde edecek. Hadi içeri girelim!

Kapıyı Açmak: Rüya Köşküne Bir Bakış

Otomobil yoluna çıktığınızda size çarpan ilk şey mülkün büyüklüğüdür. Yayılan 2 kattan oluşan, 5 yatak odalı, 9014 metrekarelik malikane, etkisi altına alan bir 0.85 dönümlük alana dayanıyor. Dört arabalık geniş garaja park ettikten sonrasında ön kapı açılır ve yukarıda 180 derecelik asma kat balkonu olan güzel ve geniş bir açık plan Atrium ile karşı karşıya gelirsiniz.

Atriyum, konukları eğlendirmek için geniş bir resepsiyon alanı olarak ideal bir halde kurulmuştur, sadece bir aile, çift yada grup için bir araya gelmek, dinlenmek, kitap okumak yada yalnız bahçenin ve havuz terasının güzelliğini incelemek için kolayca rahat bir yer haline gelebilir. . Açık plan oda etkisi altına alan bir 59ft uzunluğa haiz olduğundan, mimarın tasarımla alanı vurgulamayı seçtiği açıktır.

Eğlenmiyor musun?

Sosyetik yada şovmen için bu özellik hakikaten muhteşem. Atriyum, batıya doğru, akşam yemeği partileri için 10 misafiri ağırlamak için fazlasıyla kafi olan uzun bir yiyecek alanına açılmaktadır. Ana odanın tüm arka duvarı (her iki katta), mülkün arkasındaki her insana görkemli bahçe ve havuz teras alanının kristal berraklığında bir görünümünü veren bir takım tabandan tavana pencere bölmeleri ile tamamlanmıştır.

Yiyecek alanının bitişiğinde, tomurcuklanan herhangi bir şefi beklentiyle sersemletecek bir mutfak var. İki tane tam donanımlı konuk banyosu, akşam yemeği partilerini çekici bir teklif haline getiren 50 ft’lik güzel bir havuz terasına oluşturulan yiyecek alanını sınırlamaktadır. 20 ft’lik havuza, bu bronzluk üstünde çalışmak için şezlonglar birlikte rol alıyor ve zarif bir taş merdiven, havuz müdavimlerinin ana bahçeye inmesini sağlıyor.

Birinci katın doğu tarafında, ilk ebeveyn yatak odası, ek bir banyo, tam donanımlı bir ofis ve tam donanımlı bir ofis bulunmaktadır: bar, langırt masası, bilardo masası ve hatta son teknoloji ürünü olan 60x18ft’lik bir oyun odası. -sanat golf simülatörü. Herhangi bir golf tutkunu için oldukça rüya ve daha sıkıntılı bir oyundan ilkin evde birkaç topa gizlice vurmak için mükemmel bir fırsat.

Bölgenin sunmuş olduğu PGA düzeyindeki bağlantılardan birinde teklif.

Görkemli İkinci Öykü

Atriyumdan meşe bir merdiven, ikinci kattaki köprü koridoruna ve balkona çıkar ve çatılı tavan ile zemin seviyesinin muhteşem bir görünümü vardır. Köprü koridoru, lüks ana yatak odasını konukların büyük olasılıkla kalacakları iki ebeveyn banyolu çift kişilik yatak odasından ayıran yerin doğu ve batı tarafları içinde birazcık mesafe bırakacak şekilde muhteşem bir halde yerleştirilmiştir.

Ebeveyn yatak odası süiti ve koridor, ebeveyn süitine evin geri kalanından ayrı hissetmeden mümkün olduğunca fazla mahremiyet sağlamak için bilgili bir seçime uygun olarak ayrı balkonlara haizdir. Ana süitin girişinde ufak bir film seyretme yada toplantılar için ideal olan daha ufak bir takılma odası bile vardır.

Koridorun karşısında, bitişik iki ebeveyn yatak odasından birinde kalan konuklar için benzer şekilde rahat bir dinlenme alanı vardır. Ebeveyn banyoları dahil, mülkte inanılmaz 7 banyo vardır, bundan dolayı kaç şahıs olursanız olun paylaşım geçmişte duracak.

San Juan Kültürü, Mutfağı ve Sakinliği

Guaynabo (ve komşu bölgesi), ülkenin aynı adı taşıyan başkentinin derhal yanında, San Juan bölgesini oluşturuyor. Bölge, Isla Verde sahil cephelerinde göz kamaştırıcı binalar, egzotik gece kulüpleri ve kumarhaneler ile adanın Atlantik kıyısında yer almıştır.

San Juan, oldukca daha büyük bir şehrinkine kıyasla oldukca çeşitli toplumsal, kültürel, mutfak, su ve naturel olanaklara haizdir. Alışverişkoliğin için lüks Mall of San Juan’da düzinelerce lüks tasarımcı mağazası var, sadece şık yada garip bir şeyse, o vakit eski San Juan bölgesinde bir şeyler bulacağınızdan güvenilir olabilirsiniz.

Eski San Juan, Arnavut kaldırımlı güzel bir alanı, renkli İspanyol sömürge binalarını ve etkisi altına alan La Fortaleza kalesi ve Paseo de la Princesa sahil gezinti yolu benzer biçimde 16. yüzyıldan kalma simge yapılarını korur. Başkent hem de Karayipler’deki en büyük hususi limandır ve su sporları ve tekneler geçmişte daha zenginler için popüler hale gelmiştir.

Golf, Royal Isabela, Dorado Beach ve Coco Beach’teki oldukca sayıda Championship golf sahası ile bölgede hakikaten oldukca büyük; hepsi şu anda prestijli Porto Riko Açık’ta (PGA Turu) oynayan profesyoneller tarafınca kullanılıyor.

Rafine bir palete haiz olanlar için San Juan 1919’da bir değil iki Michelin yıldızlı restorana ve Marmalade’e ev sahipliği yapıyor: birbirinden oldukca değişik fakat oldukca muhteşem iki müessese. Eski San Juan’da bulunan Marmelat, eklektik ve beslenmeden esin alan bileşenlerin naturel ve yaratıcı bir karışımı ile yaratıcılığı ve yemeklerin uygulanmasında benzersizdir.

Ya da daha geleneksel bir yiyecek deneyiminden hoşlanıyorsanız, lüks Condado Vanderbilt’te Castillo San Cristobal’dan 1919’a kadar olan restorandan sahile otomobille 10 dakikada gidebilirsiniz. Orada, görkemli okyanus manzarası ve ludacris 1500 şişe, 330 şarap seçkisi ve internasyonal üne haiz Şef Juan José Cuevas’ın menüsü içeren tabandan tavana camdan bir mahzen ile uçacağınızdan güvenilir olabilirsiniz; restoranın ödüllü şarap seçicisiyle muhteşem bir halde eşleşen eklektik Amerikan tabakları servis eden.

Varlıklı ve Ünlülerin Yaşam Tarzına Katılın

Dünyadaki tutkunuz ne olursa olsun, San Juan kesinlikle size onu söndürme şansı sunacaktır. Bu egzotik şehre taşınan insanoğlu için sorun yalnız konumu ve çevresi değil, aşık oldukları yaşam tarzıdır. Ne de olsa, dünyanın her yerinde güzel mülkler ve egzotik bölgeler bulunabilir, sadece burada kolayca görülebilen daha çok teklif var.

Daha yakın zamanlarda, ünlüler, erkek oyuncular ve süper zenginler, ülkenin hem tertipli geliri hem de kripto para birimi koruyucularını kapsayan mühim vergi indirimlerinden yararlanmak için Porto Riko’ya akın ediyor. Geçen yıl meşhur Youtuber Logan Paul bölgede benzer bir konak satın aldı ve Sicario yıldızı Benicio Del Toro ve A-lister Jennifer Lopez’in bölgede esasen mülkleri var.

Porto Riko’daki vergi ve kripto dostu yasalardan yararlanmak için daha çok insanoğlunun gelmesiyle, bunun benzer biçimde rüya malikaneleri, halihazırda olduğundan daha da sıcak mülkler haline gelecek. Bu görkemli mülk, iyi yerleştirilmiş bir konumda tuğla ve harçtan oldukca daha fazlasıdır. Alıcıya, varlıklı ve ünlülere uygun bir yaşam seçimi için nadir bir fırsat sunuyor. Bu rüya mülküne haiz olma şansı için tek yapmanız ihtiyaç duyulan satıcıyla e-posta kanalıyla iletişime geçmek.

Mesuliyet Reddi: Mülk sahibi, Porto Riko yasalarına uygun olarak mülkün Bitcoin karşılığında satılmasıyla ilgili tüm lüzumlu yasal işlemlerden geçecektir. Bitcoin alıcı detayları satış tarihinde sağlanacaktır. Mülk eşyasızdır, tüm resimler dijital temsillerdir.

İletişim detayları

Şahıs Adı: Christopher LaRue

İletişim E-posta:Christopher@arroyolarue.com

Bu sponsorlu bir gönderidir. Hedef kitlemize iyi mi ulaşacağınızı buradan öğrenin. Aşağıdaki yasal uyarıyı okuyun.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir