Ripple, Celsius’un Varlıklarını Satın Almayı Araştırıyor

Mühim Çıkarımlar

Bir Ripple temsilcisinin açıklamalarına gore Ripple, Celsius’un varlıklarını satın alma olasılığını araştırıyor. Celsius mevzuyla ilgili kamuya izahat yapmadı ve Ripple’ın Celsius ile görüşüp görüşmediği de net değil. 5 Ağustos’ta Ripple’ın avukatları, firmanın Celsius’un batkı duruşmasına katılmasına izin verecek belgeler sundu.

Bu makaleyi paylaş

Ripple Labs, ikinci firmanın batkı sürecinin ortasında Celsius’tan potansiyel bir varlık satın almayı düşünüyor.

Ripple Celsius’u Satın Almayı Düşünüyor

Ripple, Celsius’un varlıklarını satın alabilir.

Bir Ripple sözcüsü bugün Reuters’e, firmanın “Celsius ve varlıkları hakkında data edinmek ve bunların işimizle ilgili olup olamayacağını öğrenmekle ilgilendiğini” söylemiş oldu.

Sözcü, Ripple’ın “şirketi stratejik olarak ölçeklendirecek” birleşme ve satın almalar gerçekleştirme fırsatlarını “etken olarak aradığını” anlatmaya devam etti.

Sözcü, Ripple’ın Celsius’u bütünüyle almayı düşünüp düşünmediğini netleştirmedi. Ek olarak sözcü, Ripple’ın Celsius ile görüşüp görüşmediğini belirtmedi. Celsius’un kendisi mevzuyla ilgili kamuoyuna izahat yapmadı.

Celsius, 12 Haziran’da para çekme işlemlerini kapatarak bu yaz batkı eden birçok şirketten ilkiydi. Sonrasında 13 Temmuz’da batkı duyuru etti ve 18 Temmuz’da batkı işlemleri başladığından bir kurtarma planı detaylandırmaya başladı.

Ripple’ın avukatları, 5 Ağustos’ta Celsius’un batkı işlemlerine katılmak için üç başvuruda bulundular. Sadece bu başvurular, Ripple’ın davaya niçin dahil bulunduğunu yada katılımının satın alma planlarıyla ilgili olup olmadığını göstermiyor. Reuters, Ripple’ın Celsius’un büyük bir alacaklısı olmadığını söylüyor.

Celsius’un bu şekilde bir anlaşmayı kabul edip etmeyeceği hemen hemen belli değil. Nexo, Haziran ayında Celsius’a benzer bir antak kalma önerdi sadece reddedildi.

Celsius, bu tür teklifleri alan tek batkı eden şirket değil. Geçen ay FTX, Voyager’ın kullanıcılarını telafi ederken Voyager Digital’in varlıklarını ve dijital varlık kredilerini almasını sağlayacak ortak bir tesis önerdi. İki şirket içinde devam eden ilişkiye karşın Voyager tarafınca hızla reddedildi.

Öteki firmalar daha açık davrandı: Nexo, Temmuz ayı başlarında Vauld’u satın almayı teklif etti ve iki şirket, 60 günlük bir süre süresince olasılığı araştırmak için bir sözleşme imzaladı.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC, ETH ve öteki kripto para birimlerine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir