RLWC 2021’in Resmi Sponsoru CoinEx, Manchester’daki Seyirciyi Ateşliyor – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Ekim ayının gelmesiyle beraber, merakla beklenen Rugby Ligi Dünya Kupası (RLWC) 2021 adım atmak suretiyle. RLWC’nin Hususi Kripto Para Birimi Tecim Platformu Ortağı olan CoinEx, yerinde bir buluşma düzenleyerek liderliği üstlendi ve fanatikleri ve kripto kullanıcılarını RLWC 2021’i beraber kutlamaya çağrı etti.

Resmi haberlere gore, turnuva 15 Ekim – 19 Kasım 2022 tarihleri ​​içinde Londra, Manchester, Newcastle, York, Leeds, Coventry ve Sheffield dahil olmak suretiyle İngiltere genelinde 17 şehirde 21 stadyumda gerçekleşecek. 61 maçta 32 ekip savaşım edecek. RLWC tarihinde ilk kez erkekler, hanımefendiler ve engelli sandalyesi yarışmaları beraber yapılacak. Zirve etkinliği BBC’de canlı yayınlanacak ve dünya genelinde 150 milyondan fazla seyirciyle turnuvayı çevrimiçi olarak izleyecek.

RLWC’nin Hususi Kripto Para Birimi Tecim Platformu Ortağı olarak CoinEx, etkinliğin açılış töreninden ilkin finallerin yapılacağı Manchester’da yerinde bir buluşma düzenledi. O günün öğleden sonrasında, RLWC’ye dikkat etmeye devam eden seyirciler ve CoinEx’in sadık kullanıcıları da dahil olmak suretiyle 50’den fazla fanatik ve kripto kullanıcısı toplantıya katıldı. Buluşma başladıktan kısa bir süre sonrasında, ufak boyutlu bir kapalı spor oyunu iştirakçilerin coşkusunu ateşledi. Sıkıntılı rekabetin peşinden kazananlar RLWC 2021’e parasız bilet kazanmıştır ve iştirakçilerin geri kalanı RLWC 2021 ve CoinEx’in ortak markalı ürünlerini aldı.

Sahadaki tüm katılımcılar ufak oyuna katılarak sporun büyüsünü yaşadılar. Katılımcılardan biri, “Beni neredeyse her RLWC yarışmasını izlemeye teşvik eden, savaşmaya devam etme ve kendini aşma sportmenliğidir” dedi. Tesadüfen, bununla beraber CoinEx’in sadık bir kullanıcısıdır. “CoinEx ve RLWC’nin beraber çalıştığını görmek mükemmel,” dedi ve “CoinEx her kullanıcı için kolay ve kolay ürünler ardında koşmaya devam ediyor ve tam da bu yüzden onu seçmemin sebebi bu.”

Beş saatlik buluşma sona ererken, yaklaşan RLWC etkinliğini yoğun bir halde tartışan bazı hayranlar vardı. Spor fanatikleri ve kripto meraklıları arasındaki iletişimi teşvik etmek için bu şekilde bir çevrimdışı platform sağlamak CoinEx’in zevkiydi. CoinEx, buluşma esnasında spor fanatiklerinin ve kripto kullanıcılarının coşkusunu kuvvetli bir halde hissetti. Gelecekte CoinEx, kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak ve kripto ile ilgilenen kişilere daha iyi ürün ve hizmetler sunmaya devam edecek, böylece hepimiz kripto varlıklarını daha kolay bir halde alıp satabilir ve keyifli bir kripto ticareti deneyimi yaşayabilir. mükemmel ragbi maçı izliyorum.

Bugün, kripto ticaretini kolaylaştırmaya emin olan CoinEx, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcılar için kripto yaşamına oluşturulan bir kapı görevi görüyor. 16 dilde mevcut olan CoinEx, spot tecim, vadeli işlemler, marj ticareti, finansal yönetim, AMM ve CoinEx Dock’u içeren kaliteli ürünler ve hizmetler sunar. 200’den fazla ülke ve bölgede 3 milyondan fazla kullanıcı için kullanımı kolay, güvenli ve güvenilir kripto ticareti hizmetleri sunmaktadır.

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com adresinden Medya ekibiyle iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir