Talihli Numaranız NFT Tesir Alanına Hususi Olarak Quik․com’da 888․metaverse Benzer biçimde – Sponsorlu Bitcoin Haberleri

sponsorlu

Quik.com, kullananların merkezi olmayan web sayfalarını barındırmasına ve hatta dijital cüzdanlarının ağır adreslerini değiştirmesine olanak tanıyan NFT alan adlarının basımını sunarken, gelişen sanal evren, merkezi olmayan web3 ve ilgili teknolojiler hala ilk aşamalarında. uyarlama. Yarış yeni başladığı için kullanıcılar talihli numaralarını alma şansına haiz olacaklar.

Quik.com’un NFT Tesir Alanı Pazarını ziyaret edin.

İlk Metaverse Tesir Alanı Adınızı yazdırın.

İlk VR Alan Adınızı yazdırın.

İlk Web3 Alan Adınızı yazdırın.

NFT alanlarını basmak yalnız bir trendden daha fazlasıdır; blok zinciri teknolojisini optimize eden ve kullananların veri ve içerik üstünde tam denetim ve iyelik ile merkezi olmayan internet sayfaları oluşturmalarını elde eden bir yenilikçidir.

ICANN düzenleyici kurumu tarafınca çalıştırılan, denetim edilen ve hatta lisanslanan geleneksel alan adlarının aksine. Kullanıcının bir alan satın almasına izin verir, sadece gerçek sahipliği devretmez. Kullanıcılar, alanın gerçek sahipleridir, sadece görevli ana otorite, içerik politikalarını ve kullanıcı yönetimini denetim eden merkezi otoritedir. Bu merkezi otorite bununla beraber sınırı olan bir sınır oluşturarak kullananların onu geçmesini ve onun haricinde keşfetmesini engeller.

NFT alan adlarını geleneksel alan adlarından ayıran ve kullananların yüklemek yada internet sayfalarını özelleştirmek için kullanmak istedikleri içeriğin yanı sıra verilerinin de yasal sahipleri olduğu bir alan yaratan devrim durumunda merkezi olmayan bir özellik ile. Üçüncü taraf müdahalesi ve denetim eden merkezi organlar, NFT tesir alanlarını ortadan kaldırır.

Quik ekosisteminde bulunan büyük TLD’ler ile büyük cüzdan adresinizi ve rastgele algoritmasını insan tarafınca okunabilir bir ada dönüştürme kabiliyeti, Quik.com’da NFT alan adınızı bastığınızda kullanılabilen başka bir seçenektir.

Numeroloji tüketiciler içinde popüler bir inançtır ve talihli numaranızın cüzdanınızda olması dijital pazardaki her insanın gereksinim duyduğu bir şeydir. Kullanıcılar artık bir cüzdan satın alırken yada oluştururken talih rakamlarına güvenmek yerine, 888.metaverse yada 123.web3 benzer biçimde Quik.com vesilesiyle ilk talihli NFT alan adını oluşturabilirler.

NFT tesir alanlarında “talihli sayı” terimi nedir?

Talihli sayı fikri, bisiklete, otomobile, ev numarasına, cep telefonu numarasına bağlanırsa talih ve mutluluk getirmesi umuduyla bir sayı yada sayıya eklenen dini yada içsel bir inançtır ve şimdi benzer şekilde Quik.com tarafınca sunulan NFT alanlarını kullanan bir dijital cüzdan.

Sayıların kullanımı, insan uygarlığında senelerdir kök salmıştır ve bugün hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Sayı fikri, tüketiciler için şansa işaret ettiğinden, rakamın pozitivizmini ve itimatını vurgulamaktadır. 777 ikramiye ideolojisi ve 007 James Bond iyi malum örneklerdir.

Tek haneli rakamlar daha yüksek bir piyasa değerine haizdir. Bir kullanıcının uğurlu sayısı 7 ise ve 7.metaverse satın almak istiyorsa, tek yapmaları ihtiyaç duyulan Quik.com’a gidip para basmak için yedi haneyi aramak ve eğer var ise, basmaktır. Değilse, sahibini Quik.com kayıt defterinde arayabilir ve dijital cüzdanları için bu hususi NFT alanını almak yada merkezi olmayan bir internet sayfasına ev sahipliği yapmak için onlarla pazarlık hayata geçirmeye çalışabilirler.

Yalnızca talihli sayıya haiz olmanın kullanıcılar üstünde bir rakamla eşleştirmekten değişik tesirleri bulunduğunu korumak için çaba sarfeden içinde ne olduğu; Benzer şekilde, 100 sayıya kadar olan rakamlar şüphesiz daha kıymetli olacaktır. Bir kullanıcının talihli numarası 76 ise sadece daha ilkin basılmış olduğu için bu numaraya ulaşılamıyorsa ve sahibi satmak yada pazarlık yapmak istemiyorsa 7676’yı deneyebilir. üçe katlamadan tek talihli sayı.

Süratli Bir Numara

Quik.com bir takım kategoride birkaç üst düzey alan adı sunduğundan, kullanıcılar artık talihli sayı 76 alan adlarını daha kolay alabilirler. .metaverse kapalıysa, kullanıcılar 76.doge yada 76.bored benzer biçimde öteki alan adlarını deneyebilir. Darphane işlemi popülerlik kazandığından ve kullananların bu alanları edinmeleri için sınırı olan fırsatlar bulunduğundan, kullanıcılar süratli hareket etmelidir.

Ek olarak, Quik.com’da NFT alanları oluşturmak, süratli ekosistemi, süratli işlemleri ve ek olarak kullananların rastgele cüzdan adreslerini istedikleri cüzdan numarası adına değiştirmeleri yada talihli numaralarını bir NFT alanı olarak almaları için süratli bir fırsatı yansılamak eder. sonunda cüzdanları üstünde bir tesiri olacak ve bununla beraber talihli bir sayıya haiz olmanın anlamı olarak şanslarını ruhsal olarak zenginleştirecek.

Bununla birlikte ergonomik ve duygusal bir bağlantıya haizdir.

Büyük yatırımcılar ve kripto para koleksiyoncuları, sayısal alanların, insanların ilgisini çekme ve anımsama mevzusunda herhangi bir anahtar kelime alanından daha büyük potansiyele haiz olduğuna inanır. Her rakamın bir amacı vardır ve her kullanıcının amacı değişik olabilir. Bazıları için 5 sayısı uğurlu, bazıları için uğursuzdur. Kim bilir her insan zihni farklıdır, bu da her sayı için değişik bir amaç ile sonuçlanır.

Kullanıcılar, arzu edilirliği sebebiyle hatırlamalarını kolaylaştıran sayısal bir tesir alanına haiz olduğundan sonunda markanızı ve içeriğinizi hatırlayacaktır. Mesela, 133 sayısı beklenmedik bir halde belirir ve bir kullanıcı, 133 NFT alan adı ve ihtiva ettiği içeriğe haiz bir internet sayfasını derhal hatırlatır. Tıpkı 007 sayısı denilince akla derhal James Bond gelmesi benzer biçimde.

Pazarlamacıların markalarını tüketicilerin düşüncelerine yerleştirmeleri ve küresel bir görüntü geliştirmeleri için en uygun ve kolay yöntem sayısal alanlardır. İnsan hafızası, sayısal veriler vesilesiyle vakaları, davranışları yada duyguları anımsama kabiliyetine haizdir. Bir kişinin doğum zamanı, doğum yılı yada onları duygusal olarak sayılara bağlayan herhangi bir şey olabilir.

Dilden bağımsız olarak dünyadaki hepimiz sayılara duygusal olarak ilgi duyar, şundan dolayı sayılar yalnız talih iletmekle kalmaz, bununla beraber zihinsel çağrışımları da teşvik eder. İlk ayın ilk gününü temsil eden 0101’e benzer şekilde, sayısal alanlar insan beyninin hatırlaması için oldukça daha basittir.

Şimdi, kullananların bu ender bulunanlardan birini güvence altına almaları için ideal süre sayısal NFT alanları ve talihli numaralarını cüzdanlarına yada merkezi olmayan internet sayfalarına ilave edin, şundan dolayı süre geçtikçe satış sayısı da artıyor.

Quik.com’u Şimdi Ziyaret Edin

Quik’in telgraf grubuna katılın – https://t.me/quikcom

Quik’i CMC’de takip edin – https://coinmarketcap.com/currencies/quik

Web5 hakkında daha çok informasyon edinin – https://fifthweb.com

Quik’i Instagram’da takip edin – https://www.instagram.com/quikdotcom/

Daha çok Metaverse Haberini okuyun – https://metatelegraph.com

Quik’i Twitter’da takip edin – https://twitter.com/quikdotcom

Bu sponsorlu bir gönderidir. Hedef kitlemize iyi mi ulaşacağınızı buradan öğrenin. Aşağıdaki yasal uyarıyı okuyun.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir