Santigrat Madenli Bitcoin Satışını Onayladı, 50.000 USDC Kaybeden Satın alan, Düzenlenmiş Stabil Paralarına Değişik Bir Şekilde Davranılması Gerektiğinde Israr Ediyor – Bitcoin Haberleri

16 Ağustos’ta, kripto borç veren Celsius Network, bir batkı mahkemesi hakimi tarafınca, belirli operasyonları finanse etmeye devam etmek için daha ilkin çıkarılan bitcoin satması için onaylandı. Ertesi gün, firmanın avukatı Celsius’a nakit enjeksiyon teklif edildiğini detaylandırdı, sadece avukat fonları kimin teklif ettiğini ve ne kadar teklif edildiğini açıklamadı.

Santigrat Madenli Bitcoin Satışını Onayladı, Avukat Firmanın Nakit Tekliflerle Yaklaştığını Söylemiş oldu, Firmanın Madencilik Operasyonunda 58.000 Madencilik Kuyusu Kuruldu

Yargıç Martin Glenn tarafınca Çarşamba günü imzalanan ve mahkeme salonu yardımcısı Deanna Anderson tarafınca sunulan New York Cenup Bölgesi mahkeme sonucu, Celsius’a firmanın daha ilkin kazmış olduğu madencilik operasyonunda bitcoin satma fırsatı verildiğini açıklıyor. Celsius, kripto kredi hizmetleri sunmanın yanı sıra bir bitcoin madenciliği operasyonu yürüttü.

Firmanın avukatı Joshua Sussberg’den bir mahkeme belgesi, kripto kredi firmasının madencilik operasyonlarının geçen ay 8,7 milyon dolar değerinde bitcoin çıkardığını açıklıyor. Belge, bitcoin satışlarının 13 Temmuz 2022’deki dilekçe tarihinden ilkin gerçekleştiğini ve Sussberg’in mektubunda Celsius’un “ortalama 58.000” bulunduğunu söylemiş oldu. [mining] teçhizatlar konuşlandırıldı.”

Sussberg ek olarak mahkemeye, Celsius’un nakit enjeksiyon teklifleri aldığını, sadece ilgili taraflardan yada teklif edilen fonların miktarından bahsetmediğini söylemiş oldu. Haber, firmanın Celsius ve kripto borç verenin varlıkları hakkında data edinmekle ilgilendiğini söyleyen Ripple Labs’i takip ediyor. Ripple’ın açıklaması, şirkete Celsius’un batkı mahkemesi başvuruları hakkında niçin yorum yapmak istediği sorulduğunda kaynaklandı.

Celsius Müşterisi, Centre Consitorium’un Yerleşik Güvenlik Önlemlerinin Kendisinin 50.000 USDC Kaybetmesini Önlemesi Icap ettiğini İddia Ediyor

Ek olarak, New York’un Cenup Bölgesi yargıcı Martin Glenn’e gönderilen sayısız mektup mahkemenin dosyalarını doldurmaya devam ediyor. Bir satın alan, emekli Carol Becht mektubunda Celsius platformunda 50.000 usd madeni para (USDC) tuttuğunu deklare etti. USDC’nin desteği ve Merkez’in stabilcoini iyi mi ihraç etmiş olduğu hakkında birazcık araştırma yaptıktan sonrasında Carol Becht, USDC’sinin iyi mi buharlaştığını anlayamadığını söylemiş oldu. Celsius müşterisi, Center ve Circle Financial düzenlenmiş olduğu ve lisanslandığı için stabilcoin USDC’nin değişik şekilde ele alınması gerektiğinde ısrar etti.

Celsius müşterisi, Glenn’i yargılamak için, “Cercius, Merkez tarafınca USDC’ye yerleştirilen güvenlik önlemleri göz önüne alındığında, Celsius detayları tahrif etmedikçe, Celsius USDC’nin iyi mi ortadan kaybolabileceğini anlamıyorum,” diye yazdı. New York yargıcına yazılan mektup, “Yukarıdaki ifadeler göz önüne alındığında USDC’nin Celsius’taki kripto varlıklarıyla aynı işlem görmesi gerektiğine inanmıyorum” dedi.

Bu hikayedeki etiketler

50000 USDC, İflas, İflas Mahkemesi, Carol Becht, Nakit Enjeksiyonlar, Nakit teklifler, Santigrat bitcoin, Santigrat kripto borç veren, Santigrat Satın alan, Santigrat Avukat, Bölüm 11 İflas, Mahkeme Dosyaları, mahkeme salonu yardımcısı Deanna Anderson, Kripto borç veren, İflas, Joshua Sussberg, hakim Martin Glenn, Mined Bitcoin, Mined BTC, tekrardan düzenleme, Ripple, Ripple Labs, New York Cenup Bölgesi, usd madeni para, USDC

Yargıcın Celsius’a mayınlı bitcoin satma onayı vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz? 50.000 USDC kaybeden satın alan hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Lideri ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.700’den fazla yazı yazdı.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir