Saylor, Bitcoin’in Lightning Network’ünün şu anda dünyadaki en mühim teknoloji bulunduğunu söylüyor

Bitcoin Maximalist Michael Saylor, Bitcoin’in Lightning Network’ünün teknoloji dünyasında devam eden en mühim gelişme bulunduğunu savundu.

Saylor, yalnızca bitcoin konferansında yapmış olduğu konuşma esnasında yorumu yapmış oldu ve burada Microstrategy’nin Lightning ağ altyapısını geliştirmenin erken aşamasında bulunduğunu da duyurdu.

Lightning’in milyarlarca satın alan için BTC’yi maliyetin fazlaca altında ölçeklendirmeye destek olacağını ve geliştiricilerin yüksek düzeyde ölçeklenebilir dApp’ler oluşturmasına izin vereceğini savundu.

Saylor dedi ki:

‘Bitcoin’in ethos’u, evrensel düşünce birliği olmadan temel katmanda fazlaca dikkatli hareket etmek ve süratli hareket etmemek, sadece Lightning’de, altta yatan bicoining katmanıyla alabileceğinizden fazlaca daha agresif bir halde gelişen işlevsellik taşıyabilir ve uygulamalarla daha çok risk alabilirsiniz. .

MicroStrategy’nin bir Lightning çözümleri paketi geliştirdiğini de sözlerine ekledi. Firmanın Ar-Ge ekibi kurumsal Lightning cüzdanı, kurumsal Lightning sunucuları ve kurumsal kimlik doğrulama üstünde çalışıyor.

Saylor, MicroStrategy’nin Lightning altyapısını geliştirmeye atılımının, Bitcoin’in 10 milyondan fazla müşteriye benimsenmesine destek olacağını söylemiş oldu. Çözümün “Yıldırım firmalarının her gün yüz bin kişiye istihdam edilmesini” sağlayacağını tahmin ediyor.

Saylor, Bitcoin’in benimsenmesini zorlamak için her şeyi yapıyor

Saylor kısa süre ilkin MicroStrategy’nin CEO’su olarak görevinden ayrılmayı ve bitcoin ile ilgili girişimlere daha çok odaklanabilmesi için yeni oluşturulan bir İcra Kurulu Başkanlığı rolünü üstlenmeyi seçti.

“Yönetim Kurulu Başkanı olarak bitcoin satın alma stratejimize ve ilgili bitcoin savunuculuğu girişimlerine daha çok odaklanabileceğim”

Sesli bir Bitcoin maksimalist olan Saylor, son zamanlarda Bitcoin olmayan her şeyi eleştirdi. Altcoinlerin, Bitcoin’in fiyatını düşürmekten alıkoymak için düzenlenmesi ihtiyaç duyulan kayıt dışı menkul kıymetler bulunduğunu savundu.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir