Saylor, BTC’yi yıldırım ağı üstünden veriyor

Bitcoin maksimalist Michael Saylor, Lightning meme yarışmasının üç kazananına 3 milyon sats (0,03 BTC) göndermek için Lightning ağını kullandı.

Kripto araştırmacısı Eric Wall, Michael Saylor’un üçten fazla Lightning işlemini tamamlayıp tamamlamadığını soran bir Twitter havuzu paylaştı.

Sesli bir Lightning ağı savunucusu olan Saylor, havuza “Evet” yanıtı verdi ve Lighting meme yarışmasının kazananlarına birazcık bitcoin sats göndermeyi teklif etti.

Doğru yanıt Evet ve aşağıdaki yorumlarda en oldukca beğenilen #Yıldırım⚡️ memelerinin 3 afişine her biri 1.000.000 satlık üç işlem daha yapacağım. https://t.co/qXZ90q4Ly9

— Michael Saylor⚡️ (@saylor) 4 Ekim 2022

5 Ekim’de sonlanmış olan yarışmada @ShireHODL görüldü. @NEEDcreations ve @publordhodl kazananlar olarak ortaya çıkıyor. Saylor, kazananların her birine Lightning ağı üstünden 1 milyon sats (ortalama 203 $) gönderdi.

#Lightning⚡️ meme yarışmamızın kazananları @ShireHODL, @NEEDcreations ve @publordhodl için tebrikler. Her biri, Lightning ağı vesilesiyle birkaç saniye içinde teslim edilen 1.000.000 sat aldı. https://t.co/wiBTW6jhgk

— Michael Saylor⚡️ (@saylor) 6 Ekim 2022

@ShireHODL, meme deneyimini dijitalleştirmek ve istatistiklerini dijital bir koleksiyona dönüştürmek istediğini söylemiş oldu.

Sonraki adımlar: Saylor’un orijinal tweet’inin, benim mememin, kazananları açıklayan tweet’inin ve bu satscard’ın baskısıyla çerçeveleyin. Aynı @NEEDcreations ve @publordhodl’u yapmalıdır. Saylor’dan sats alan başka biri var mı? Koleksiyonluk olabilir. yalnız üç 😁

— Shire (@ShireHODL) 6 Ekim 2022

Lightning Network’te Saylor

MicroStrategy’nin 11 Ağustos 2020’de ilk Bitcoin’ini satın almasına öncülük etmesinden bu yana Saylor, bitcoin’in kitlesel olarak benimsenmesine destek olduğu kanıtlanmış herhangi bir altyapı üstünde yükselişe geçti.

Saylor, Bitcoin katmanının zamana nazaran kontrol edilmiş güvenliğinden yararlanırken, bitcoin’i küresel olarak milyarlarca müşteriye ölçeklendirme potansiyeline haiz olduğundan, Bitcoin Lightning Network’ün bugün geliştirilen en mühim teknoloji bulunduğunu iddia etti.

Saylor’un MicroStrategy’si, Lightning cüzdanı, kurumsal sunucular ve kurumsal kimlik doğrulama sunacak Lightning Network tabanlı bir platform geliştirmek için çalışıyor.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir