Saylor Düşerken MicroStrategy Hisse Senedi Rallileri

Bu makaleyi paylaş

Coinbase hissesi de bugün çift haneli sayılara ulaştı.

MicroStrategy 2. Çeyrek Raporunda Yükseliyor

MicroStrategy ve Coinbase yatırımcılarının sonunda kutlayacak bir şeyleri var.

MicroStrategy’nin MSTR hisseleri, Çarşamba günü ABD piyasalarının açılmasından birkaç dakika sonrasında terfi etti ve ortalama 282,37 $’dan 320,81 $’a terfi etti. MSTR o zamandan beri 310.01 $ civarında soğudu. Artış, MicroStrategy’nin ikinci çeyrek kazanç raporunda Michael Saylor’un 8 Ağustos’ta firmanın CEO’luğundan ayrılacağını açıklamasından bir günden kısa bir süre sonrasında geldi. Rapora nazaran, Saylor bunun yerine firmanın “Bitcoin satın alma stratejisi ve Phong Le, Saylor’un şu anki rolünü üstlenecekken, ilgili Bitcoin savunuculuk girişimleri” yönetim kurulu başkanı olarak vazife meydana getirecek.

MicroStrategy, raporda 122.1 milyon dolar gelir elde ettiğini ve net zararının 1 milyar doları aştığını deklare etti. 917 doların büyük kısmı. Bitcoin’in yıl süresince tutarındaki düşüş sebebiyle düşmesi sebebiyle milyonlarca değerde keskin bir düşüş yaşandı.

Coinbase’in COIN’i de Çarşamba günü çift haneli rakamlarla terfi etti ve basın zamanında ortalama 74.57 dolardan işlem görmüş oldu. Bu sıçrama, SEC ile bir cenk, içeriden öğrenenlerin ticareti, toplu işten çıkarmalar ve NFT pazarının yankılanan başarısızlığı da dahil olmak suretiyle, son zamanlardaki çeşitli krizlerle kapsanan en büyük ABD kripto para borsasına karşın gerçekleşti. Coinbase hemen hemen ikinci çeyrek için kazanç raporunu yayınlamadı, sadece kripto kışı yoğunlaştıkça ilk çeyrekte 430 milyon dolarlık net zarar kaydettiğini deklare etti.

MicroStrategy ve Coinbase, büyük seviyede Bitcoin’in ve kripto para birimi alanının başarısına bağlı olduğundan, hisse senetleri daha geniş kripto pazarıyla beraber performans gösterme eğilimindedir. Küresel kripto para piyasa kıymeti Çarşamba günü %2.7 arttı ve bu hem MSTR hem de COIN’in kıymet kazanmasına katkıda bulunabilir.

Gene de, aylarca devam eden bir kanamanın peşinden kripto duyarlılığı azalırken, hem MicroStrategy hem de Coinbase’in yüksek seviyelerini geri almak için bir yolu var. Bitcoin Kasım 2021’de 69.000 dolara yükselirken MSTR 859 doları aştı, bu da şu anda en yüksek seviyesinin ortalama %64 altında olduğu anlamına geliyor. COIN, Nisan 2021’de Nasdaq’taki ilk çıkışında 342 $’a ulaşmış olduğu zamandan ortalama %78 düşüşle daha da kötüleşti.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir