Schiff, ABD Enflasyonunun ‘Yalnızca Geçici’ Düşüşünü Söylüyor, JPMorgan CEO’su Durgunluk, Axie Infinity Güncellemesi Mevzusunda Mark Cuban Sued — Bitcoin.com News Week İnceleniyor – The Weekly Bitcoin News

Altın böceği ve ekonomist Peter Schiff, Shark Tank yıldızı milyarder Mark Cuban, iddiaya nazaran “büyük bir Ponzi şemasını” teşvik etmiş olduğu için bir derslik davası argümanıyla karşı karşıya olduğundan, ABD ekonomisi için enflasyondaki görünen kolaylığın fazlaca fazla heyecanlanacak bir şey olmadığı mevzusunda uyardı. Öteki taraftan JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, bir durgunluktan “daha fena bir şeyin” gelebileceğini düşünüyor ve popüler oyna-kazan (P2E) blok zinciri oyunu Axie Infinity, 4 milyar dolarlık satış rakamına ulaştı ve SLP ödüllerinin klasik moddan kaldırıldığını duyurdu. Bu, İncelemedeki Bitcoin.com Haber Haftası.

Peter Schiff, ABD’nin ‘Büyük Bir Finansal Krizle’ Karşı Karşıya Bulunduğunu Uyardı, Ekonomist 2008’den Oldukça Daha Büyük Problemler Bekliyor ‘Varsayılanlar Başladığında’

Ekonomist ve altın uzmanı Peter Schiff’in çoğu zaman söyleyecek fazlaca şeyi vardır ve geçen hafta Schiff bir röportajda ABD’nin 2008’deki ‘Büyük Durgunluk’tan daha fena bir mali krizle karşı karşıya kalacağına inandığını deklare etti. Schiff, ABD’nin o zamana nazaran fazlaca daha çok borcu bulunduğunu açıklıyor ve ABD’nın ekonomik gerilemesinin “temerrütler başladığında fazlaca daha büyük bir kriz olacağı” mevzusunda ısrar ediyor.

Devamını oku

Milyarder Mark Cuban, Büyük Bir Kripto ‘Ponzi Şemasını’ Teşvik Etmiş olduğu İddiasıyla Dava Açtı

Shark Tank yıldızı ve NBA ekibi Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, Voyager Digital’in kripto ürünlerini tanıtmak için bir toplu dava ile karşı karşıya. Davacılar, Voyager’ın “büyük bir Ponzi planı” bulunduğunu ve Küba’nın “milyonlarca Amerikalıyı yatırım yapmak için kandırdığını” iddia ediyor.

Devamını oku

JPMorgan Patronu Jamie Dimon, Durgunluğun Gelebileceğinden ‘Daha Fena Bir Şey’ Uyardı

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, resesyondan “daha fena bir şey” olasılığı da dahil olmak suretiyle ABD ekonomisine ilişkin tahminlerini paylaştı. Yönetici, faiz oranları, QT, petrol, Ukrayna, cenk ve Çin’e atıfta bulunarak “Fırtına bulutları var” dedi.

Devamını oku

Axie Infinity Tüm Zamanların Satışlarında 4 Milyar Doları Aşar, Ekip Klasik Oyun Gibi olmaktan SLP Ödüllerini Kaldırır

Tüm zamanların 4 milyar dolardan fazla satışını kaydeden Axie Infinity, yeni Origin dereceli oyun moduna SLP ödülleri eklendiğinden, oyunun klasik modunun artık kullananların pürüzsüz aşk iksiri (SLP) elde etmesine izin vermeyeceğini duyurdu. Ekip ek olarak, pazar yeri vesilesiyle Ronin ağında basılabilen, değiştirilemeyen jeton (NFT) rünleri ve tılsımları da tanıttı.

Devamını oku

Bu hikayedeki etiketler

axie infinity, blok zinciri oyunları, ekonomik çöküş, enflasyon, Jamie Dimon, jpmorgan, Mark Cuban argümanı, Peter Schiff, oyna-kazan (P2E), Ponzi Scheme, Resesyon, ABD ekonomisi, Voyager Digital

Bu haftanın hikayeleri hakkında ne düşünüyorsunuz? ABD’de ve küresel olarak enflasyon yakında gevşeyecek mi, yoksa en kötüsü hemen hemen gelmedi mi? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirdiğinizden güvenli olun.

bitcoin.com

2015’ten beri Bitcoin.com, kriptoya yeni gelenleri tanıtmada küresel bir liderdir. Erişilebilir eğitim materyalleri, zamanında ve objektif haberler ve sezgisel kişisel gizleme ürünleri ile her insanın satın almasını, harcamasını, ticaretini, yatırım yapmasını, kazanmasını ve kripto para birimi ve finansın geleceği hakkında güncel kalmasını kolaylaştırıyoruz.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir