Shark Tank Yıldızı Kevin O’Leary Bitcoin Dip’ini Satın Aldı – Kripto’nun ‘Umutsuzca Politikaya İhtiyacı Var’ Diyor – Düzenleme Bitcoin Haberleri

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, öteki adıyla Mr. Wonderful, son kripto para piyasasındaki satışlar esnasında düşüşü satın aldığını söylüyor. Şunları ekledi: “Şimdi kriptonun kendisinin umutsuzca politikaya ihtiyacı var. Düzenlemeye ihtiyacı var.”

Kevin O’Leary Dip’i Satın Aldı, Bitcoin Fiyatı Hakkında Yorumlar

Kevin O’Leary, Perşembe günü gösterilen Stansberry Research ile yapmış olduğu röportajda, bu ayı piyasası esnasında kripto piyasası görünümünü ve yatırım stratejisini paylaştı.

Kripto para biriminin durumu sorulduğunda, “Bitcoin’in devamlı 20.000 doları kontrol ettiğini ve oldukca fazla direnç gösterdiğini görüyorum” dedi ve BTC’nin 20 bin dolar ile 23 bin dolar içinde tutuluyor şeklinde göründüğünü de sözlerine ekledi. “Şu anda ölçekte madeni para başına ortalama 7.000 $ ‘dan madencilik icra eden bitcoin madencileri için hala oldukca karlı” dedi.

“Son zamanlarda ESG sebebiyle bitcoin madencilerine karşı ani tepkiler oldu. [environmental, social, and corporate governance] endişeler var fakat bununla birlikte Norveç şeklinde bazı ülkelerde bolca bulunduğunu bildiğiniz nükleer ve hidroenerjiye girerek kendi kendini düzeltiyorlar,” diye deklare etti O’Leary.

Shark Tank yıldızı devam etti:

Şimdi kriptonun kendisinin umutsuzca politikaya ihtiyacı var. Düzenlemeye ihtiyacı var.

O’Leary şu şekilde deklare etti: “Yalnız iki hafta ilkin, Bitcoin’de değil, ödeme sistemleri olarak bir tek stablecoin’lerde geçirilmesi kabul edilen bir yasa tasarısı vardı. Ve bildiğiniz şeklinde bu oldukca değişken bir alan oldu.”

Tasarının “Eylül için ertelendiğini” belirterek, “Bence esas olarak ABD dolarına bağlı stabilcoinler üstünde politikamız olması için 50-50 şansımız var.”

Bay Mükemmel detaylı:

Bunun niçin olacağını düşündüğümü bilhassa açıklamama izin verin. SEC ve öteki tüm düzenleyiciler içinde kripto, NFT’ler, jetonlar – bunların hepsiyle ilgili olarak bir çim savaşı var.

“Akıllı düzenleyiciler, siyaset yapıcılar diyor ki: ‘Bir saniye, hadi bir netice alalım. Yalnız bir kredi kartı, bir vize kartı yada bir para piyasası fonu şeklinde, elinizde tutabilecekleriniz açısından oldukca sınırı olan esnekliğe haiz ödeme sistemleri yapalım.’ Temel olarak, T-faturalar ve dolar başına nakit – durağan(durgun) para şeklinde bir ödeme sistemiyle aynı şey, “diye ekledi Shark Tank yıldızı, şunları ekledi:

Bu siyaset çökerse. Diyelim ki Eylül’de bitti. Bu, piyasa için siyaset oluşturma mevzusundaki tıkanıklığı açmaya başladığımızın bir işareti ve ben oldukca iyimserim.

O’Leary’ye ek olarak kendi kripto yatırımları ve bu ayı piyasasında hangi stratejiyi kullandığı soruldu.

“Bir darbe aldık. Yüzde 20’deydik ve sonrasında yüzde 23’e kadar büyüdü, sonrasında portföyün yüzde 16’sına düştü” dedi. “Hakikaten değişkendi fakat devamlı bu oynaklığı düzenlemeye doğal olarak olmayan bir varlık endüstrisinde alacağınızı söyledim şundan dolayı kurumsal bir teklif yok, bu yüzden muhtemelen en düşükte %15’teyiz. Değerin %40’ını kaybettik ve şimdi geri döndük [in] bazı projeler. Hepsi aynı hızda geri gelmedi. ”

O’Leary, “büyük oyuncular, büyük piyasa kıymeti adları” olarak adlandırdığı bitcoin, ethereum, solana ve poligonu adlandırırken şunları deklare etti:

Bazı durumlarda ikiye katladık. Aşırı oynaklıktan ve ETH ve bitcoin şeklinde büyük harfli adlardan faydalandık. Uzun süre kalacaksan niçin pozisyona eklemiyorsun.

Mr. Wonderful, kripto varlık sınıfının enflasyon da dahil olmak suretiyle “insanların düşündüğü şeklinde hiçbir şeyle ilişkili olmadığını” belirtti.

Bu hikayedeki etiketler

dip satın alır, Kripto düzenlemesi, kevin o’leary, kevin o’leary bitcoin, kevin o’leary kripto, kevin o’leary kripto para birimi, kevin o’leary ethereum, Kevin O’Leary dip satın alır, Kevin O’Leary eth, Kevin O’Leary ether, Kevin O’Leary yönetmeliği, Kevin O’Leary solana

Kevin O’Leary’nin yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Kevin Helms

Avusturya Ekonomisi talebesi olan Kevin, 2011 senesinde Bitcoin’i buldu ve o zamandan beri bir müjdeci oldu. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ tesirleri ve iktisat ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Feragatname: Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir