Shiba Inu’nun ilk dolaşımdaki token arzının neredeyse yarısı yakıldı

Shiba-burn-tracker.com’a bakılırsa Eylül ayının başından bu yana 329,8 milyon Shiba Inu jetonu yakıldı.

Shiba Inu jetonları, arz fazlası sorununu çözmek için günde birkaç kez yakılır. Son 30 gün içinde, en mühim günlük yanık 31 Ağustos’ta toplam 455.699.414 SHIB oldu.

Niçin Shiba Inu’yu yakalım?

Shiba Inu’nun ilk arzı 1 katrilyon tokenin birazcık altındaydı ve bu da ana para girişinin token fiyatını pozitif etkilemesini engelliyordu.

Shiba Inu topluluğu, 0,01 dolarlık bir jeton fiyatına odaklanmış durumda. Sadece, mevcut dolaşımdaki token arzına dayanarak bunu başarmak için, SHIB piyasa değerinin, mevcut toplam piyasa değerinin 5.5 katından fazlasına eşit olan 5.5 trilyon doların derhal altında olması gerekir.

“Shiba tokeniyle ilgili aslolan mesele büyük. Tam olarak 999,992,188,828,143,538054853285409628, oldukça fazla birimi var.”

Belirteçleri yakarak, dolaşımdaki arzdaki sayı zaman içinde azalır ve teoride SHIB fiyatını yükseltmelidir.

Shibburn.com internet sayfası, token yanmalarının bugüne kadarki tesirini göstermektedir. Aşağıdaki grafik, projenin ilk arzın yarısına yaklaştığını gösteriyor. Bununla beraber, bir katrilyonun büyüklüğü göz önüne alındığında, günde birkaç milyonu yakmak, o noktaya ulaşmak için birazcık süre alacaktır.

Kaynak: Shibburn.com

Ayrıca, 12 Temmuz’dan bu yana Shiba Inu, destek fiyatında kademeli bir düşüşe neden olan marjinal olarak daha yüksek dipler kaydediyor. Bununla beraber, bu ayı piyasasındaki tüm altcoinlere benzer şekilde, SHIB, 28 Ekim 2021’de elde edilmiş tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616 dolardan %86 aşağıda.

Kaynak: TradingView.com

SHIB Metaverse iş başlangıcında

Shiba Inu’nun son olarak blog yazısı, sanat stüdyosu The Third Floor ile beraber WAGMI adlı bir Metaverse geliştirme planlarını ortaya çıkardı.

“WAGMI, “We’re All Gonna Make It” ifadesinin kısaltmasıdır. Gelecek hakkında daha yüksek bir inanç ve iyimser bir duruma işaret eder. SHIB’nin temeli devamlı topluluk olmuştur.”

Şu anda, proje geliştirmenin ilk aşamalarında, fikirler konsept sanat eseri vasıtasıyla süzülüyor. Gönderi, bunun film ve video oyunu geliştirmede “belirlenmiş bir vizyon sunmak” ve “atmosferle derin bir bağlantıya” esin vermek için yaygın bir uygulama bulunduğunu belirtti.

Aşağıdaki taslak, soğutulmuş ve sakinleştirici bir ortam terimini yakalayan “zen esinli bir mimari” olarak tanımlanan WAGMI tapınağını ve çevresindeki manzarayı tasvir ediyor.

Kaynak: blog.shibaswap.com

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir