Simya Tutarı (ACH) Niçin Yükseliyor? – Basın bülteni Bitcoin Haberleri

basın bülteni

BASIN BÜLTENİ. Temmuz, kripto fiyatlarında bir sıçrama görmüş oldu ve hiçbiri Alchemy Hisse’in destek programı ACH’den daha çok değil.

ACH, 20 Temmuz’da yalnız 24 saat içinde %43’lük bir artış görmüş oldu ve bu da onu kriptonun en büyük kazancı haline getirdi. ACH ek olarak, Coiningecko ve Coinmarketcap dahil olmak suretiyle son iki hafta içinde neredeyse her kripto sitesinde en oldukça aranan 10 token arasına girdi. ACH tokeni o denli oldukça ilgi görmüş oldu ki Binance şimdi onu marj ticareti için destekliyor – Alchemy Hisse’in büyüklüğünde bir proje için alışılmadık bir durum.

Alchemy Hisse, kripto açma/kapama rampa ödeme eklentileri ve tüccarlar ve işletmeler için kripto kabulü ile endüstrinin en büyük giriş engellerinden bazılarını ele alan Singapur merkezli bir ödeme sağlayıcısıdır.

ACH Binance ABD, Crypto.com ve KuCoin’de Listelendi

Etkisinde bırakan fiyat hareketinin bir sebebi, tokenin Binance US, Crypto.com (internet sayfası ve uygulama), KuCoin ve Kraken’deki son listeleridir. Dünyanın en büyük borsalarındaki mevcudiyetinin yanı sıra, ACH artık Binance ve KuCoin’de stake edilebilir, bu da tokenin uzun vadeli yatırımcılarına eli bol getiriler getirebileceği anlamına gelir.

Alchemy Hisse’in büyük çevrimiçi topluluğu 12 aydan kısa bir sürede ikiye katlandı ve şu anda 200.000 civarında bulunuyor. Süratli gelişme, kriptonun en büyük 1. katman zincirlerinin çoğuyla ortaklıkları şeklinde projenin ivmesini gösteriyor.

Alchemy Hisse (ACH) Ortaklıkları

Alchemy Hisse, dünyanın en büyük ödeme sağlayıcıları, havale firmaları ve blok zinciri projeleri (Çığ, Polygon, VeChain, Algorand, Binance şeklinde) ile ortaklık kuruyor, sadece geçen yıl Kasım ayından bu yana piyasadaki gerileme fiyatı baskılıyor. Sadece tüm ilerlemelerinden sonrasında, ACH yeşil günlerde pazarın geri kalanından daha iyi performans gösterecek.

Alchemy Hisse ek olarak, kullananların kripto fonlarını hem mağazada hem de çevrimiçi olarak gerçek dünya ödemeleri için kullanabilmelerini elde eden uygulamaları kolaylaştıran ödeme ortaklarından biri olmak için Binance Hisse ve Crypto.com Hisse ile entegre oldu.

ACH Kripto Ödeme Çözümleri

Alchemy Hisse’in artık web3 ve kripto platformlarına geniş çapta entegre etmeye başladığı kripto rampa ödeme çözümlerini çevreleyen coşku da var. Kullanıcıları kendi mahalli para birimleriyle ödeme kanalıyla dahil etmek bu platformlar için, bilhassa de yeni aşamalarında olanlar için zorlayıcı olmuştur. Yeni gelenleri blockchain oyunlarına, NFT’lere, metaverse’lere, socialfi’ye ve DeFi’ye getirmek için fiat fonları kullanarak kripto satın alınmasını sağlamak gerekir. Alchemy Hisse’in rampaları, banka ve kredi kartları, mahalli mobil cüzdanlar ve banka havaleleri ile kripto satın almanın kolay ve direkt bir yolunu sağlayarak tam da bunu yapıyor.

Eklentiler ek olarak, dünyadaki herhangi bir Mastercard ve Visa kartına ve 50’den fazla mahalli para biriminde kullananların banka hesaplarına para havale ederek sınırsız olanaklar sunar.

Ethereum ve Binance Akıllı Zincirinde ACH

ACH, Ethereum’da bir ERC20 jetonu olarak mevcuttur ve Ocak ayından bu yana Binance Smart Chain’de bir BEP20 jetonu olarak mevcuttur.

Daha çok informasyon edin

Internet sayfası: alchemypay.org

Twitter:twitter.com/alchemypay

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için ads@bitcoin.com ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir