Solana, Çığ Sert Dirençle Karşılaştı

Mühim Çıkarımlar

Solana ve Avalanche, mühim tedarik bölgelerinin altında işlem görüyor. Bu engellerin üstesinden gelinmemesi düzeltmeleri tetikleyebilir. SOL’un 46 doların üstünde kapanması gerekirken, AVAX’ın daha yüksek seviyelere çıkması için 31 doların üstüne çıkması gerekiyor.

Bu makaleyi paylaş

Ethereum, ağın “Birleştirme” yükseltmesinin öncülüğünde toplanırken, Solana ve Avalanche kısa düzeltmelere bağlı görünüyor.

Solana ve Çığ Zayıflık Emareleri Gösteriyor

Solana ve Avalanche, son 24 saatte mühim kazanımlar kaydettikten sonrasında eleştiri direnç alanlarına ulaşmış görünüyor.

SOL, son 24 saat içinde %15’ten fazla sıçrayarak 39.2 dolardan en düşük 45.1 dolara terfi etti. Ani yükseliş, Çarşamba günkü ABD enflasyonunun Temmuz ayında %8,5’e düşmüş olduğu ve bunun küresel piyasalarda bir ralliye yol açmış olduğu yönündeki güncellemeyle bağlantılı görünüyor. Bununla beraber, bugün kripto alanında, piyasa katılımcıları artık “Birleştirme” yükseltmesi yaklaştıkça Ethereum’a daha çok odaklanmış görünüyor.

Duyarlılık değişimi Solana’nın fiyat hareketini negatif etkileyebilir. SOL, 46 dolarlık direnç seviyesinin üstünde dört saatlik bir mum çubuğu kapatamazsa, 40 dolara doğru bir düzeltme yakın olabilir. SOL’un daha da ilerleyebilmesi için bu engeli aşması gerekiyor.

Solana’nın dört saatlik grafiğinde bakışımlı bir üçgenin oluşumu, 60 dolara doğru %33’lük bir yükseliş trendine girebileceğini gösteriyor, sadece ilkin 46 doları geçmesi gerekiyor.

SOL/USD dört saatlik grafik (Kaynak: TradingView)Avalanche, %10’dan fazla artarak son 24 saatte mühim bir yükseliş ivmesi de yaşadı. Teknik açıdan bakıldığında, yükseliş trendi, AVAX’ın baş-omuz modelinden çıkmasından sonrasında ortaya çıkmış şeklinde görünüyor. Token, modelin 31.50 dolarlık hedefine neredeyse ulaştığına nazaran, dört saatlik grafikte bir satış sinyali oluşuyor.

Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi, bir ila dört mum çubuğu düzeltmesinin göstergesi olan yeşil bir dokuz mum çubuğu sundu. Avalanche’ı 28.80 doların altına iten kâr almadaki artış, karamsar görünümü doğrulayabilir. AVAX bu yaşamsal destek seviyesini kaybederse, 27.20 dolara, hatta 26.20 dolara düzeltmeyle karşı karşıya kalabilir.

AVAX/USD dört saatlik grafik (Kaynak: TradingView)

Piyasanın son olarak ABD Tüketici Fiyat Endeksi raporuna verdiği pozitif tepki göz önüne alındığında, daha çok kazanç elde edilebileceği göz ardı edilemez. Avalanche, 31 doların üstünde dört saatlik bir mum çubuğunu kapatabilirse, düşüş tezini geçersiz kılma enerjisini kazanabilir ve 34 dolara yükselebilir.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı BTC ve ETH’ye sahipti.

Daha mühim piyasa trendleri için YouTube kanalımıza abone olun ve önder bitcoin analistimiz Nathan Batchelor’dan haftalık güncellemeler alın.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir