Solana, New York’ta fizyolojik mağaza açtı

Blockchain ağı Solana (SOL), CryptoSlate ile paylaşılan bir basın açıklamasına nazaran, kripto para birimi ile ilgili ürünleri satacağı New York’ta ilk fizyolojik mağazası Solana Spaces’i açtı.

Mağaza, Manhattan, Hudson Yard’daki lüks bir avm olan The Shops’ta bulunuyor ve 28 Temmuz’da halka açılıyor.

Mağazanın duvarlarında Degenerate Apes Academy Collection’ın asılı olduğu bir NFT galerisi bulunuyor. Solana blok zincirindeki tüm işlemleri ve süreçleri gerçek zamanlı olarak olduğu şeklinde gösteren etkileşimli bir kurulum ihtiva eder.

Aslına bakarsanız orada olanlar için… iyi mi ve ne süre bir tek kriptoyu öğrenmekle kalmayıp tavşan deliğine dalmaya karar verdiğinizi hatırlıyor musunuz? Ve Solana?

@solanaspaces’in yaratıcıları gibiyseniz, sizi denemeye zorlayan bir arkadaşınızla başladı.

— Solana Spaces (@solanaspaces) 15 Temmuz 2022

Lansmanını açıklayan tweet, “Spacs her insanın ilk kripto arkadaşıdır” diyor. “İçeride Solana’nın iyi mi çalıştığını, Web3’ün ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Size bir cüzdan ve ilk NFT’lerinizi ayarlayacağız ve zincir üstündeki ilk işlemleriniz süresince size rehberlik edeceğiz.”

Alanları ek olarak Solana için kültür merkezleri, elçilikler olacak şekilde tasarladık. Bir etkinlik ev sahibi, bir fırlatma rampası ve yeni bir ürün seti ve kripto içindeki ve dışındaki markalarla sık sık sınırı olan sayıda işbirlikleri de dahil olmak suretiyle Solana kültürünün tedarikçisi olacağız.

Solana Spaces CEO’su Vibhu Norby, fizyolojik mağazanın ana amacının insanları kripto ve yeni girenler hakkında eğitmek bulunduğunu deklare etti. “Birçok insanoğlunun seveceğini düşündüğümüz bir gözlem” diye ekledi.

Mağaza, kripto meraklılarını yeni deneyimlerle çekmek için tasarlanmış değişik istasyonlara haiz. İnsanların Phantom cüzdanlarını kurmaları için hususi bir kabin ve insanları Solana’daki STEPN ve Magic Eden şeklinde çeşitli platformlar hakkında eğitmek için birkaç istasyon var.

Mağazanın ziyaretçileri, blockchain ağının gelecek yıl piyasaya sürmeyi organize ettiği kripto dostu cep telefonu Solana Saga’nın demosunu da görebilir.

Mağazanın ilk yorumcularından Taylor Locke of Fortune, mağazanın “WAGMI” şeklinde kripto topluluğunda yaygın olarak kullanılan ifadelerle etiketlenmiş birkaç markalı ürünün yanı sıra “degen”, “finansal değil” bulunduğunu belirtti. tavsiye” ve “muhtemelen hiçbir şey”.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir