Solana New York’ta İlk Fizyolojik Mağazasını Açtı

Mühim Çıkarımlar

Solana, ilk gerçek dünyadaki mağazasını New York, Hudson Yards’da açtı. Alan, ziyaretçilere eğitim içinde ne olduğu, blok zinciri deneyimleri ve NFT’ler de dahil olmak suretiyle Solana tabanlı ürünler sağlayacak. Geçen ay Solana, mobil kripto deneyimlerini kolaylaştırmak amacıyla kendi akıllı telefonunu da piyasaya sürdü.

Bu makaleyi paylaş

Bugün New York’ta bir Solana mağazası açıldı; türünün ilk kripto mağazası.

Fizyolojik Web3 Mağazası

Solana gerçek dünyada bir mağaza açtı.

Solana Spaces bugün New York’ta 20 Hudson Yards’da bulunan ilk mağazasının büyük açılışını duyurdu. Solana Vakfı ve çeşitli ekosistem ortaklarının ortak bir çabası olan mağaza, pazartesiden cumartesiye 10:00 – 20:00 ve pazar günleri 11:00 – 19:00 saatleri içinde açık olacak.

Blok zincirine yeni başlayanlara hitap eden mağaza, “dünyanın ilk perakende satış mağazası” bulunduğunu iddia ediyor. [and] Web3’e adanmış eğitim alanı.” Ziyaretçiler eğitimlere, programlama hizmetlerine ve Solana tabanlı zincir deneyimlerine erişebilecek; fizyolojik mağaza etkinliklerine katılarak “benzersiz ödüller” alma fırsatına da haiz olacaklar.

14,5 milyar doların kuzeyinde bir piyasa kıymeti ve protokolleri içinde kilitli 2,6 milyar dolardan fazla kıymet ile Solana, kriptonun en önde gelen blok zincirlerinden biridir. Blok zinciri birçok durumda durdurulmuş olsa da, işlem kapasitesi ve fazlaca düşük ücretleri ile Ethereum şeklinde akıllı sözleşme etkinleştiren blok zincirlerinden kendini ayırır.

Bir tohum cümlesi kabini, müşterilerin kendi Solana Phantom cüzdanlarını oluşturmalarına izin verecek. Solana projelerinde sunulan eğitim kurslarından geçen ziyaretçiler için USDC dahil olmak suretiyle birden fazla NFT ve kripto para biriminin kilidi açılabilir.

Mağazada ek olarak interaktif sanat enstalasyonları, Solana’nın yakında çıkacak olan Saga telefonunun bir vizyonu, kapüşonlular ve tişörtler şeklinde kripto “yaşam seçimi” ürünleri ve ekosistemin NFT koleksiyonlarından bazıları yer alacak. Mağaza ek olarak Solana Hisse uygulamasını kullanıyorsanız 200$’a kadar olan alışverişlerde %50 indirim sunuyor ve ziyaretçilere sunulan deneyimleri döndürmeyi planlıyor.

Hudson Yards mağazası şu anda duyurulan tek mağaza olsa da, resmi Solana hesabından hemen sonra meydana getirilen bir Twitter gönderisi, başka planların da (ek fizyolojik bölgeler şeklinde) çalışmalarda bulunduğunu ima etti.

Solana Spaces, şimdiye kadar çoğu zaman dijital ürünleri fizyolojik ürünlere yeğleyen kripto alanı için türünün ilk mağazası olacak. Fizyolojik alandaki öteki girişimler içinde firmanın geçen ay duyurduğu Solana markalı bir akıllı telefon içeriyor. Bu tür gelişmeler, Solana markasını dijital dünyada olmasıyla birlikte gerçek dünyada da genişletmek için daha geniş bir stratejiye işaret ediyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvelinde haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir