Terra LUNA Classic, son 7 günde %2,400 kazançla şaşırtıcı bir halde geri dönmeye devam ediyor

Terra LUNA Classic (LUNC), zinciri canlandırma ve yatırımcıları geri çekme planları içinde yükselmeye devam ediyor. 26 Ağustos’tan bu yana LUNC, %2,400’den fazla kazanca denk gelen 0,0031131 ABD dolarına kadar terfi etti.

Bununla beraber, LUNC’un bugünün tüm kazançlarından vazgeçmesi ve önceki günün kapanışının altına geri dönmesiyle, boğa bitkinliği başladı.

Kaynak: TradingView.com’da LUNCUSDT

Sadece, 13 Mayıs’ta LUNC’nin tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.000000999967$’dan bu yana, daha ilkin “ölü” olan token şaşırtıcı bir halde %27.000 arttı.

Öğle yemeği dönüşü

Terra ekosistemi, UST’nin kaldırılmasının arkasından Mayıs ayında çöktü. Stabilcoin ürkü esnasında 0,006 dolara kadar düştü. Durağan(durgun) fiyatını tekrardan belirleme girişimlerine karşın, UST 1 $’ın mühim seviyede altında kalıyor ve şu anda 0,03458 $’dan işlem görüyor.

UST, fiyat istikrarını sağlamak için mahalli LUNA jetonu ile algoritmik bir süreçte beraber çalıştı. Peg’ini kaybettiğinden beri, tüm Terra ekosistemi tartışmalarla gölgelendi. Projenin başından beri kurucu Do Kwon tarafınca yönetilen bir aldatmaca olduğu.

Milyarlarca yitik ve düzenleyiciler dolaşırken, geliştirme ve yönetim topluluğa devredildi ve LUNA Classic olarak tekrardan markalandı. Sadece tartışmalar göz önüne alındığında, birçok yatırımcı, bilhassa de daha ilkin skandaldan etkilenenler, davranışlarında ölçülü olmaya devam ediyor.

Buna karşın, LUNA Classic’in Ağustos ortasından bu yana muhteşem yükselişinin kanıtladığı benzer biçimde, yeni özelliklerin kullanıma sunulması yatırımcıları kazanıyor benzer biçimde görünüyor. Kripto Analistleri Miles Deutscher, LUNA Classic’in ayı piyasasında büyük getirilerin mümkün bulunduğunu kanıtladığını belirtti.

Sırada ne var?

Bu canlanmanın merkezinde, 27 Ağustos’ta devreye giren eli açık bir stake mekanizması var. Stake oranı, piyasaya sürüldüğünde toplam arzın %2,6’sıydı. Sadece, bahis oranı büyümeye devam ediyor. @LuncStaking_Bot’a gore, cari oran iki haftadan kısa bir sürede %7,5 ile neredeyse üç katına çıktı.

Mevcut staking ödülleri yılda ortalama %37’dir ve bu, Cardano’nun ortalama %5 oranından mühim seviyede fazladır. Bununla beraber, sürdürülemez verim, orijinal Terra ekosisteminin ölümünde bir faktördü.

Deutscher, 3 milyardan fazla jetonu dolaşımdan çeken mevcut yakma mekanizmasının yanı sıra, işlem hacminin % 1,2’si oranında jeton takaslarına uygulanan ek bir yakma mekanizması hakkında tweet attı.

Binance ve Kucoin de dahil olmak suretiyle büyük borsaların 12 Eylül’de yayınlanacak olan token takasını desteklediğinin söylendiğini de sözlerine ekledi.

Gösterilen: Terra, Ayı Piyasası

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve hususi Discord topluluğumuza, daha hususi içerik ve analizlere erişin.

Zincir üstünde çözümleme

Fiyat anlık görüntüleri

daha çok bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm avantajları keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir