Tether Başka Bir Çürütmeyi Paylaştı, Çin Ticari Kağıt Holdinglerini Reddetti

Mühim Çıkarımlar

Tether, Çin ticari kağıtlarına maruz kalmadığını yineledi. Ek olarak, “yanlış bilginin” yayılmasının bugün kripto para birimi endüstrisi için en büyük tehdit bulunduğunu söylemiş oldu. Tether’in CTO’su Paolo Ardoino bugün Twitter’da kripto medya yayını CoinDesk’in “FUD’yi Tether çevresinde geri dönüştürmeyi sevdiğini” söylemiş oldu.

Bu makaleyi paylaş

Tether, biriki varlıkları hakkında yanlış data yaymanın “şu anda mevcud kripto para birimi endüstrisi için en büyük tehdit” bulunduğunu söylemiş oldu.

Tether, Çin Ticari Kağıtlarının Açığa Çıkmasını Reddetti

Tether, Çin ticari belgesine maruz kalmış olduğu iddiasıyla ilgili söylentileri “yanlış data” olarak nitelendirdi.

Çarşamba günü yapmış olduğu bir duyuruda USDT yayıncısı, herhangi bir Çin ticari belgesine haiz bulunduğunu bir kez daha reddettiği için “yanlış data yaymanın şu anda mevcud kripto para birimi endüstrisi için en büyük tehdit bulunduğunu” söylemiş oldu. Tether, USDT’nin kısmen Çinli gayrimenkul geliştiricilerinin borçlarıyla desteklendiğine dair söylentilere değinerek şunları yazdı:

“Tether’in portföyünde Çin ticari senedi bulunmuyor ve bugün itibariyle toplam ticari kağıt riski, Ağustos 2022’nin sonuna kadar ~ 200 milyona daha da düşme planları ile tekrardan yalnızca ~ 3,7 milyara (Tether 2021’deki 30 milyardan) düşürüldü. ve Ekim sonu/Kasım 2022 başlangıcında sıfıra.”

Duyuruyu takiben, Tether’in CTO’su ve kripto para borsası Bitfinex, Paolo Ardoino, Twitter’da yayının “FUD’u geri dönüştürmeyi” sevdiğini söyleyerek direkt CoinDesk’teki söylentileri suçladı. [fear, uncertainty, doubt] Tether’in çevresinde.” CoinDesk, Tether’in ana rakibi Circle’a da yatırım icra eden Digital Currency Group’a aittir – endüstrinin en büyük ikinci stabilcoini USDC’nin ihraççısı.

Tether’in biriki desteğinin durumuyla ilgili söylentiler senelerdir kripto topluluğunda ve ana akım medyada dolaşıyor – şirket endişeleri devamlı olarak yanlış data yada “FUD” olarak reddediyor. Firmayı takip eden devamlı tartışmalar, Tether’in hiçbir süre saygı duyulan bir üçüncü taraf denetim şirketi tarafınca denetlenmemiş yada yayımlanmamış olmasından kaynaklanıyor şeklinde görünüyor. Bunu başaramayan stabilcoin ihraççısı, kripto sanayisinden rezervlerinin sağlamlığına ilişkin sözüne güvenmesini etkin bir halde istedi – bu, topluluğun “güvenme, doğrulama” anlayışına aykırı bir yaklaşım.

Tether, USDT rezervlerinin risk profilini azaltmak için Mayıs ayında ticari kağıt riskini azaltmaya başladı. Kâğıt varlıklarını Kasım ayı başına kadar sıfıra indirmeyi ve tipik olarak ticari kâğıttan oldukça daha güvenli kabul edilen enstrümanlar olan ABD hazinelerine maruz kalmasını artırmayı planlıyor.

Izahat: Yazma esnasında, bu yazının yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için hiçbir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir