Tether, Circle Proof-of-Stake Ethereum için Rehin Desteği

Mühim Çıkarımlar

Tether ve Circle, her iki firmanın de bugün duyurduğu Birleşmenin arkasından yalnızca Ethereum’un Proof-of-Stake zincirindeki varlıkları destekleyecek. Tether, Birleştirmenin Ethereum topluluğuna karşı “tabanca haline getirilmemesi” icap ettiğini söylerken Circle, USDC’nin yalnızca “tek bir geçerli “versiyonunun” var olabileceğini belirtti. Ethereum’un madencilerinden bazıları, Proof-of-Work sürümünü çalışır durumda tutmak için Proof-of-Work’a geçtikten sonrasında Ethereum’u çatallamayı planlıyor.

Bu makaleyi paylaş

Tether ve Circle bugün açıklamış olduğu benzer biçimde, ne USDT ne de USDC, potansiyel bir Ethereum Proof-of-Work çatalı üstündeki rezervlerle desteklenmeyecek.

Proof-of-Stake Ethereum Desteği Sağlamlaştırıyor

Ethereum’un potansiyel İş Kanıtı çatalı destek alamıyor.

Kripto alanındaki en büyük iki merkezi stablecoin ihraççısı olan Tether ve Circle, bugün Ethereum’un potansiyel bir Proof-of-Work çatalına değil, Proof-of-Stake’e geçişini destekleyeceklerini duyurdu.

Tether bir blog yazısında, Ethereum’un Proof-of-Stake’e geçişinin “silahlaştırılmaması” ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinde, merkezi platformlarda ve genel olarak kripto topluluğunda herhangi bir aksamaya niçin olmaması icap ettiğini belirtti. Circle, Ethereum çatallarından bağımsız olarak, USDC stabilcoin’inin “bir tek tek bir geçerli “versiyon” olarak var olabileceğini ve firmanın Ethereum’un Proof-of-Stake yükseltmesini tamamen desteklediğini deklare etti.

Ethereum, düşünce birliği algoritmasını, kripto topluluğunda “Birleştirme” olarak malum ve merakla beklenen bir geçiş olan Proof-of-Work’ten Proof-of-Stake’e değiştirmeye hazırlanıyor. Birleştirmenin tamamlanmasının arkasından, Proof-of-Work madencileri geçerliliğini yitirecek şundan dolayı onaylayıcılar isminde olan değişik bir ağ katılımcısı grubu vesilesiyle düşünce birliği sağlanacak. Bu, son zamanlarda Çin madencilik topluluğunda önde gelen adların, blok zinciri resmi olarak Proof-of-Stake’e geçtikten sonrasında bile bir Proof-of-Work sürümünü çalışır durumda tutmak için Ethereum’u çatallayacaklarını belirtmelerine yol açtı. Tron kurucusu Justin Sun, bu şekilde bir planı destekleyeceğini belirtti.

Tether ve Circle’ın potansiyel bir İş Kanıtı zinciri yerine Ethereum’un gelecekteki Kanıt Kanıtı zincirini destekleme sonucu, madenci liderliğindeki girişimin uzun vadeli uygulanabilirliği mevzusunda şüpheler uyandırıyor, şundan dolayı ne USDT ne de USDC Kanıt üstünde USDT- iş zinciri yedeklerle desteklenecektir. Ve kripto borsaları BitMEX ve Poloniex, İş Kanıtı zinciri (ETHW) için bir token listelese de, şimdiye kadar buna ilgi düşük.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc. bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vesilesiyle erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda herhangi bir beyanda bulunmaz yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada noksan yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, noksan yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir şekilde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir