Tether, Biriki Onayları İçin İlk Beş Yeni Muhasebe Firmasını Kiraladı

Mühim Çıkarımlar

Tether bugün, onay raporları için ilk beş küresel muhasebe şirketi Binder Dijker Otte ile çalıştığını duyurdu. Stabilcoin veren kurum ek olarak, şimdiye kadar yapmış olduğu şeklinde üç ayda bir değil, aylık olarak tasdikler yayınlamayı planladığını söylemiş oldu. BDO ile ortaklığın, firmanın eksiksiz bir denetime yönelik “bir sonraki adımını” temsil etmesi umut ediliyor.

Bu makaleyi paylaş

Tether, ek olarak üç ayda bir yerine aylık olarak tasdikler yayınlamaya başlayacağını söylemiş oldu.

Tether, Yeni Muhasebe Şirketi Ortaklığına Haizdir

Tether’in tasdikleri artık beşinci en büyük küresel muhasebe şirketi Binder Dijker Otte (BDO) tarafınca yürütülecek.

Stabilcoin ihraççısı Perşembe günü bir basın açıklamasında ortaklığı duyurdu ve firmanın BDO ile olan yeni ortaklığının uzun süredir şeffaflığa olan bağlılığını vurguladığını söylemiş oldu. Şirket yapmış olduğu açıklamada, “BDO organizasyonuyla emek harcama sonucu, Tether tokenleri tutanlar için mühim şeffaflık sağlama sözünü temsil ediyor” dedi.

Basın açıklamasına bakılırsa Tether, fazlaca daha minik bağımsız muhasebe şirketi MHA Cayman’dan ayrıldıktan sonrasında bu yıl Temmuz ayında BDO’nun İtalyan şubesiyle çalışmaya başladı. Bir açıklamada ortaklık hakkında yorum meydana getiren Tether CTO’su Paolo Ardoino şunları söylemiş oldu:

“Tether’ın faydası, tecim pozisyonlarına hızla girip çıkmak için bir vasıta olmanın ötesinde büyüdü ve bu yüzden, eşler arası ve ödeme pazarları ile beraber ölçeklenmemiz bizim için eleştiri ehemmiyet taşıyor. Tether’in şeffaflığa olan bağlılığı yeni bir şey değil. Dünyayı stablecoin teknolojisi hakkında eğitmek için bir pazar lideri olarak liderliğinin sorumluluğuyla uyumlu.”

Tether’e bakılırsa, bu hareket hem de firmanın tam bir denetime yönelik “bir sonraki adımını” da temsil edecek – ortalama 67,7 milyar dolarlık piyasa kıymeti ile endüstrinin ilk ve en büyük merkezi stablecoin ihraççısı olmasına karşın, firmanın asla geçmediği bir şey. Şirket ek olarak, daha ilkin yapmış olduğu şeklinde her üç ayda bir değil, onay raporlarını aylık olarak yayınlamaya başlayacağını söylemiş oldu.

Muhasebe firmalarının yalnızca belirli şirket tarafınca sunulan beyanların doğruluğunu onayladığı onayların aksine, bir denetim, firmanın bilançosunun doğruluğunu, eksiksizliğini ve bileşimini doğrular ve finansal raporlama için iç kontrolleri kontrol eder. Tether’in baş rakibi USDC ihraççısı Circle, 2020 ve 2021 için iki tam denetim yayınladı.

Izahat: Yazma esnasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve öteki birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, sadece Decentral Media, Inc., bu internet sayfasındaki yada bu internet sayfası vasıtasıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği yada doğruluğu mevzusunda hiçbir beyan yada güvence vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi yada öteki finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu internet sayfasındaki bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu internet sayfasındaki bilgilerin bir kısmı yada tamamı güncelliğini yitirebilir yada tamamlanmamış yada yanlış olabilir yada olabilir. Eski, tamamlanmamış yada yanlış detayları güncelleyebiliriz, sadece buna zorunlu değiliz.

Bu internet sayfasındaki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım sonucu vermemeli ve bu internet sayfasındaki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı yada bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO yada başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına yada başka bir nitelikli finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler yada emtialar hakkında çözümleme yada raporlama için herhangi bir halde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir